یکشنبه شانزدهم بهمن ماه

مدال آوران مسابقات جودو قهرمانی جوانان کشور مشخص شدند/ تیم خراسان رضوی قهرمان و تهران نایب قهرمان شدند

مسابقات جودو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی، یادواره شهید نادر مهدوی با قهرمانی تیم استان خراسان رضوی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی(یادواره شهید نادر مهدوی)طی روزهای سوم و چهارم آذرماه به میزبانی استان بوشهر برگزار شد. در چارچوب این رقابت ها ۲۷۴ جودوکا از ۳۲ تیم به روی تاتامی رفتند.

تیم استان خراسان رضوی با کسب یک مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز جام قهرمانی را در استان بوشهر بالای سر برد. 

استان تهران با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز نائب قهرمان شد.

تیم استان اصفهان یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک عنوان پنجمی‌و یک عنوان هفتمی در جایگاه سوم ایستاد.

مسابقات با حضور رستمیان معاون امور عمرانی استانداری بوشهر ، صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر و صالح احمدی ‌مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر ، روسای هیات ها و قهرمانان جودو برگزار شد.

 

در چارچوب این رقابت ها و در حضور مسولان استان بوشهر کلیپی از مبارزات آرش میراسماعیلی در دوران قهرمانی در سالن مسابقات پخش شد که حاضرین پس از تماشای این کلیپ، میراسماعیلی را تشویق کردند.

 

اسامی مدال آوران به شرح ذیل است:

وزن ۵۵- کیلوگرم:

محمد مهدی خدری (استان بوشهر )مدال طلا

امیر حسین خوش قدم(استان خراسان رضوی)مدال نقره

محمد حسین بابایی (استان یزد)و رضا چهارمحالی(استان لرستان) مدال برنز مشترک

 

وزن ۶۰-کیلوگرم:

سبحان نجاتی(استان آذربایجان شرقی) مدال طلا 

علی تقی زاده (استان سیستان و‌بلوچستان) مدال نقره

امیرحسین روحانی (استان خراسان جنوبی) و علی رکابی (استان خوزستان) مدال برنز مشترک

 

 

وزن ۶۶- کیلوگرم:

بهراد براتی ( استان اصفهان) مدال طلا

حسین بخشی (خراسان رضوی) مدال نقره

ابوالفضل نوری(استان قم) و سامان فلاح زاده(استان مازندران)مدال برنز مشترک

 

 

 

وزن ۷۳- کیلوگرم:

سبحان قمی (استان تهران) مدال طلا

محمد امین یارعلی (استان اصفهان) مدال نقره

آرمین فزونی(استان گیلان) و سهراب رخشان(خراسان شمالی) مدال برنز مشترک

 

 

وزن ۸۱- کیلوگرم:

ابوالفضل عیسی زاده (خراسان رضوی )مدال طلا

مهدی کاظمی (استان آذربایجان شرقی)مدال نقره

ابوالفضل صداقتی (استان کرمان)و ابوالفضل پرویزی باران(استان البرز)مدال برنز مشترک

 

وزن ۹۱- کیلوگرم:

محمدجواد محبی (استان قم  )مدال طلا

عادل آزموده (استان خراسان رضوی)مدال نقره

امیررضا سربی (استان فارس)و سیدمحمد حسین صادقی(استان تهران) مدال برنز مشترک

 

 

وزن ۱۰۰-کیلوگرم:

محمد علی کاظمی (استان فارس )مدال طلا

محمدحسین یاقوتی(استان خراسان رضوی)مدال نقره

امین محمدرمضانی ارشد (استان خوزستان)و امیرپویا نوحی(استان کرمان) مدال برنز مشترک

 

 

وزن ۱۰۰+کیلوگرم:

امیرعباس موحد(استان لرستان )مدال طلا

محمد مهدی مظلوم(استان تهران )مدال نقره

ابوالفضل ترابی (استان خراسان رضوی)و امیررضا احمدزاده(استان آذربایجان غربی) مدال برنز مشترک

 

پایان پیام/