سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

جلسه کمیته فنی فدراسیون جودو برگزار شد

در رابطه با عملکرد تیم ملی مردان و بانوان کشورمان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه در سالن جلسات فدراسیون جودو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جلسه کمیته فنی فدراسیون جودو، در رابطه با عملکرد تیم ملی مردان و بانوان کشورمان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه در سالن جلسات فدراسیون جودو برگزار شد.

 

دستور کار این جلسه، بررسی عملکرد، ارزیابی و آسیب شناسی تیم ملی جودو مردان و بانوان حاضر در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی(قونیه) بود.

 

 

در این جلسه آرش میراسماعیلی رئیس، محمد صابر گرایلی و مریم بهاروند نواب رئیس مردان و بانوان فدراسیون جودو، علیرضا مدنی رئیس کمیته فنی و استاد محمد کیهان، استاد علمی و استاد میقانی به عنوان اعضا کمیته فنی در جلسه حضور داشتند.

 

 

در این جلسه مصطفی کریمی مدیر سازمان تیم های ملی، محمدرضا حاج یوسف زاده مدیرفنی تیم ملی بزرگسالان، محسن ذکریا مربی تیم ملی گزارشی از عملکرد همه اوزان تیم ملی مردان، مراحل آماده سازی تیم، بررسی نتایج مسابقات و نتایج ملی پوشان در مسابقات قونیه را در حضور اعضا کمیته فنی عنوان کردند.

 

ضمن اینکه، گزارشی از عملکرد بانوان نیز در جلسه مطرح شد و پیشنهادهایی که سایر اعضا کمیته فنی در رابطه با آسیب شناسی که انجام داده بودند، را مطرح کردند.

 

در پایان نیز، مقرر شد که دو هفته آینده کمیته فنی فدراسیون جودو پیشنهادات خود را به سازمان تیم ملی ارائه دهند.