جمعه بیست و چهارم فروردین ماه

پریچهره: میراسماعیلی علی رغم تعلیق جودو ایران را زنده نگه داشت/ امیدوارم این دوستی ها ادامه داشته باشد

سرپرست فدراسیون جودو گفت: از آرش میراسماعیلی تشکر می کنم، چون با برنامه ریزی های بسیار خوبی که بر اساس سال ها تجربه در دوران قهرمانی و مدیریت کسب کرده، موفق شده جودو ایرانی را با توجه به تعلیقی که طی چهار سال بوده زنده نگه دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مرحله اول اردوی مشترک تیم ملی جودو ایران و عراق از روز یک شنبه ۲۱ خردادماه در سالن جودو استادیوم آزادی آغاز شده است.

نصرالله پریچهره سرپرست فدراسیون جودو، امروز از اردوی تمرینی تیم ملی جودو بازدید به عمل آورد. مصطفی کریمی و هادی کردی رئیس و‌ دبیر سازمان تیم های،میثم تمیمی بازرس فدراسیون و سامان مدیری خزانه دار فدراسیون نیز در این بازدید حضور داشتند.

سرپرست فدراسیون جودو پس از حضور در اردوی تیم ملی، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما هستم. باید از زحمات آرش میراسماعیلی تشکر کنم، چون با برنامه ریزی های بسیار خوبی که بر اساس سال ها تجربه در دوران قهرمانی و مدیریت کسب کرده، موفق شده جودو ایرانی را با توجه به تعلیقی که طی چهار سال بوده زنده نگه دارد. 

 

وی در ادامه افزود: دومین خوشحالی من این است که در ابتدای کار خودم میزبان جودوکاران خوب دوست و برادران عراقی هستیم، شنیده ها حاکی از آن است که ارتباط خوبی بین جودو این دو کشور وجود دارد. به قهرمانان، مربیان و دوستانی که به کشور ما آمده اند خیر مقدم میگویم، همچنین به جودوکاران کشور عزیزمان خسته نباشید میگویم و امیدوارم این دوستی های نزدیک ادامه داشته باشد و در آینده ای نزدیک باز هم میزبان این عزیزان باشیم.

سرپرست فدراسیون جودو در ادامه افزود: بنده وظیفه داشتم در فرودگاه به استقبال شما بیاییم اما چون اولین روز کاری ام‌ بود و برای همین از دوستان و‌ مهمانان عزیز تشکر میکنم. از دوستان که دست به دست هم داده اند و این فضای اردو را مهیا کرده اند تشکر میکنم، امیدوارم که با این دوستی ها پرچم کشورهایمان را در دنیا به نمایش در بیاوریم.

وی‌ در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم که روزهای خوبی در تهران داشته باشید، در هر صورت تمام مشکلات اردو به پای من است و موفقیت ها به پای دوستان است، امیدوارم که این اردوی مشترک به خوبی و پر بار برگزار شود.

 

پایان پیام/