سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

برترین های جودو جوانان بانوان مشخص شدند/لرستان قهرمان شد، همدان نایب قهرمان

رقابتهای جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در رده سنی جوانان با شناخت نفرات برتر در لرستان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بانوان در رده سنی  جوانان (کنگره ملی 6544 شهید استان لرستان) طی روزهای سیزدهم و چهاردهم بهمن ماه سال 1401 به میزبانی هیات جودو استان لرستان و در مجموعه شهید سبزی پرور و آکادمی جودو شهرستان خرم آباد برگزار شد.

در این رقابت ها 173 شرکت کننده در قالب 24 تیم از 22 استان حضور داشتند.

 

در پایان این رقابت ها تیم استان لرستان با کسب دو مدال طلا، دو مدال نقره، سه برنز و یک عنوان پنجمی عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن‌ خود کرد. تیم استان همدان نیز با کسب دو مدال طلا، دو‌ مدال نقره و یک عنوان پنجمی نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 

اما تیم استان اصفهان نیز با کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو عنوان هفتمی در جایگاه سوم قرار گرفت.

 

اسامی نفرات مدال آور به شرح ذیل است:

 

وزن ۴۴- کیلوگرم:

اول : آندیا فلاح ( لرستان )

دوم : فرزانه پاکباز ( مرکزی )

سوم : لیلا فقیهی ( همدان )

سوم : ملیکا ستوده نیا ( کرمان )

 

 

 

وزن ۴۸-کیلوگرم:

اول : نیلوفر یوسفی ( اصفهان ) 

دوم : پوپک عباسی ( البرز ) 

سوم : سمیه اسماعیل پور (آ.شرقی)

سوم : زهرا سکاکی ( خ . رضوی )

 

 

وزن ۵۲-کیلوگرم:

اول : شقایق خیراندیش ( یزد ) 

دوم : نسترن گلابتون ( لرستان )

سوم : عسل کلامی ( سمنان )

سوم : اسما جعفریان ( آ. شرقی )

 

وزن ۵۷-کیلوگرم:

اول : ریحانه کریمی ( خ . رضوی )

دوم : رومینا فولادی ( تهران ) 

سوم : زینب پورضربی ( گیلان ) 

سوم : مبینا دانشفر ( البرز )

 

 

وزن ۶۳- کیلوگرم: 

اول : مهشید صفری ( همدان )

دوم : فاطمه احسانی ( البرز )

سوم : کژال سیلانی ( مرکزی )

سوم : حنیفا عیوضی ( تهران )

 

 

وزن  ۷۰- کیلوگرم:

اول : معصومه مرادی  ( همدان ) 

دوم : رعنا عیدی وند( اصفهان ) 

سوم : الهه غلامی  ( لرستان)

سوم : آتنه حسینعلی زاده ( آ .غربی )

 

 

وزن ۷۸-کیلوگرم:

اول : مریم پیمایی ( لرستان ) 

دوم : زهرا حسین نژاد( تهران )

سوم : مهلا رجبی (  خ . رضوی)

سوم : زینب سرتیپ نیا( لرستان )

 

 

وزن ۷۸+کیلوگرم:

اول : راحیل مرادی ( کرمانشاه )

دوم : مبینا موسوی ( لرستان ) 

سوم : فاطمه محمد زاده ( خ . رضوی) 

سوم : یاسمن متش ( لرستان )

 

این رقابت ها با حضور 24 داور همراه بود که فرشته قنبرپور به عنوان سرداور این مسابقات حضور داشت.

 

پایان پیام/