گفت و گو و تحلیل

1398-09-04 13:14
حاج یوسف زاده: سالها منتظر این بودیم که خانه جودو داشته باشیم

سرمربی تیم ملی جودو جوانان گفت: سالها منتظر بودیم تا خانه جودو مستقل داشته باشیم و این آرزوی ما با واگذاری خانه شماره دو کشتی برآورده شد.

محمدرضا حاج یوسف زاده در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو گفت: جودوی ایران سالها از داشتن خانه جودو محروم بود، مشکل ما داشتن تاتامی برای تمرین نبود بلکه ما سالن تمرینی می خواستیم که هم خوابگاه داشته باشد هم سالن غذاخوری و به طور کل سخت افزارهای لازم برای برپایی اردوهای تیم ملی که اکنون به همت وزارت ورزش و جوانان این امکانات برایمان فراهم شد. .

وی تصریح کرد: ما برای برگزاری یک اردو ، باید نامه نگاری می کردیم تا بتوانیم برای ورزشکارمان خوابگاه فراهم کنیم، اکنون واگذاری خانه شماره دو کشتی به فدراسیون جودو ، را به فال نیک می گیریم و آرزوی چندین ساله ما را برای داشتن خانه جودویی مستقل فراهم کرد. امیدواریم که به رشته جودو نگاه ویژه ای شود و بتوانیم در آینده جودوکاران قدرتمندی را به خانواده بزرگ این رشته المپیکی معرفی کنیم.

سرمربی تیم ملی جودو جوانان درخصوص اضافه شدن محمد علی محمدی به کادر تیم ملی جوانان گفت: علی محمدی، جوان تحصیل کرده و با دانشی است که شاگردانش در رقابت های قهرمانی جوانان کشور توانستند به مقام قهرمانی دست یابند ، ما بسیار خوشحال می شویم که از دانش و تخصص این مربی ارزشمند در تیم ملی جوانان استفاده می کنیم.  

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی