فدراسیون

1397-03-19 17:53
 آقایی: حضور در ژاپن بهترین فرصت برای جودوی بانوان است

دنیا آقایی ملی پوش جودوی بانوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آنا در مورد حضورش در کمپ تمرینی ژاپن گفت: به کمپ تمرینی ژاپن اعزام می‌شویم تا در این اردوی مشترک در کنار تیم های قدرتمند که در این اردو حاضر هستند به تمرین بپردازیم.‌به طور حتم با توجه به حضور حریفان آسیایی این برنامه یک فرصت طلایی برای ما محسوب می شود.

کاپیتان تیم ملی جودوی بانوان ادامه داد: هدف اصلی ما بازی‌های آسیایی است و‌ موفقیت در این میدان را نیز به هیچ وجه دور از دسترس نمی بینیم. هر چند کار بسیار دشوار است اما با این وجود برای جنگیدن و‌ رسیدن به هدفمان در صورت انتخاب شدند به جاکارتا می رویم.

جودکار وزن ۷۰- کیلوگرم بانوان کشورمان گفت: خوشبختانه وضعیت اردوها واقعا نسبت به گذشته تغییر کرده و فدراسیون و نائب رئیس بانوان واقعا برای تدارک مناسب تیم تلاش می کنند .‌تمرینات نلیا نیز بسیار عالی است و تک تک ما او را به عنوان مربی‌ای خوب قبول داریم. در دوره گذشته رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی هنگ کنگ برگزار شد به عنوان هفتمی رسیدم و تمام تلاشم این است که در صورت اعزام شدن به جاکارتا عنوانی بهتر را در بازی های آسیایی بدست بیاورم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی