فدراسیون

1397-02-23 00:29
جودوی قهرمانی جوانان آسیا- لبنان: محمودی و کامیابی به نشان برنز رسیدند

نمایندگان منفی 66 و منفی 73 کیلوگرم کشورمان به نشان برنز رقابت های قهرمانی آسیا دست پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، در روز نخست رقابت های قهرمانی جودوجوانان آسیا که به میزبانی لبنان در حال برگزاری است ابولفضل محمودی در وزن منفی 66 کیلوگرم بعد از پیروزی مقابل نماینده نپال در مقابل جودوکار ازبکستان مغلوب شد و به جدول بازنده ها رفت. در ادامه نماینده کشورمان موفق شد با دو پیروزی مقابل جودوکارانی از چین تایپه و تاجیکستان صاحب مدال برنز رقابت ها شود.

در وزن منفی 73 کیلوگرم نیز امین کامیابی بعد از استراحت در دور اول در گام نخست حریفی از هند را ضربه فنی کرد ولی در مبارزه دوم مقابل حریفی از قزاقستان شکست خورد . او در ادامه رقبایی از قرقیزستان و مغولستان را از پیش رو برداشت و دومین مدال برنز کشورمان را در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا از آن خود کرد.

علی قلی پور تنها نماینده وزن منفی 60 کیلوگرم کشورمان بعد از پیروزی از جودوکاری از کشور میزبان به جودوکار هند باخت از گردونه رقابت ها کنار رفت. علی بریمانلو نیز در وزن منفی 66 کیلوگرم در شرایطی که در گام نخست حریفی از قرقیزستان را از پیش رو برداشته بود در دور سوم و چهارم به 2 جودوکار از تاجیکستان باخت و به این ترتیب به کار خود در این دوره از مسابقات پایان داد.

در بخش دختران نیز شیوا جهانگیری در وزن منفی 48 کیلوگرم با شکست مقابل حریفانی از ازبکستان و چین تایپه  به کار خود پایان داد و نگین نظری نیز بعد از پیروزی مقابل حریفی از لبنان در وزن منفی 58 کیلوگرم با قبول شکست ازجودوکاران ازبکستان و نپال از گردونه مسابقات کنار رفت.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی