فدراسیون

1397-02-21 23:46
جودو کاپ آزاد روسیه؛ جودوکارن کشورمان حریفان خود را شناختند

قرعه کشی رقابتهای جودو کاپ آزاد روسیه انجام شد و جودوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای جودو کاپ آزاد روسیه از فردا شنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور 312 جودوکار از 16 کشور به مدت 2روز در شهر اونبورگ آغاز می شود و 8نماینده کشورمان در این رقابتها روی تاتامی می روند.

 

در جدول 38 نفره وزن منهای 66 کیلوگرم محمد رضا صدیقی در گام نخست به مصاف نماینده قرقیزستان می رود و سپس جودوکار کشور میزبان را پیش رو دارد، محمد عباس نژاد دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در گام نخست برابر جودوکار روس به میدان می رود.

 

در وزن منهای 73 کیلوگرم، پ وریا شکری پس از استراحت در گام نخست، به مصاف برنده دیدار روسیه و آذربایجان خواهد رفت، مهرداد زمانی نیز در دور اول استراحت دارد و در ادامه با برنده پیکار مولداوی و روسیه مصاف خواهد کرد، در این وزن 23جودوکار حضور دارند.

 

در جدول 30 نفری وزن منهای 90 کیلوگرم، جودوکار روس حریف وحید نوری در گام اول است و برنده دیدار روسیه و اتریش حریف وی در دور دوم خواهد بود، ایمان نیک اقبال ابتدا برابر نماینده کشور میزبان به میدان می رود و در ادامه جودوکار اتریشی را پیش رو دارد.

 

در وزن منهای 100 کیلوگرم و در حضور 24جودوکار، رضا رضایی پس از استراحت در دور اول به مصاف برنده دیدار روسیه و قزاقستان می رود، حمیدرضا سجادی فرد، نماینده کشور میزبان را در گام نخست پیش رودارد، دیگر جودوکار روس حریف وی در دور دوم خواهد بود.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی