فدراسیون

1397-02-20 22:37
 جودو قهرمانی نوجوانان آسیا؛ مبارزه 6جودوکار کشورمان در روز دوم

دومین روز رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان قاره کهن فردا در شهر بیروت پیگیری می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، فردا در روز پایانی هشتمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی آسیا که در شهر بیروت کشور لبنان در حال پیگیری است 7 جودوکار کشورمان در بخش دختران و پسران روی تاتامی می روند.

 

بر اساس این گزارش در وزن منهای 73 کیلوگرم، امیر حسین ملک زاده، ابتدا به صاف جودوکار کغولستان می رود و در ادامه حریفی از قرقیزستان را پیش رو دارد، در این وزن 12 جودوکار حضور دارند.

 

در جدول 14 نفری وزن منهای 81 کیلوگرم، علیرضا جعفر زاده در گام نخست برابر جودوکاری از هندوستان به میدان می رود و در ادامه به مصاف حریف ازبکستانی خواهد رفت.

 

در وزن منهای 90 کیلوگرم در شرایطی 12 جودوکار حضور دارند که امیر حسین چراغ فرخان ابتدا حریفی از کشور میزبان را پیش رو دارد و در ادامه برابر جودوکاری از چین تایپه به میدان می رود، ابوالفضل شجاعی دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در گام نخست به مصاف برنده قرقیزستان و لبنان خواهد رفت.

 

در وزن به اضافه 90 کیلوگرم، رضا عزیزی در گام نخست حریفی از کره جنوبی را پیش رو دارد و محمد مهدی راستگر به مصاف جودوکاری از چین تایپه خواهد رفت، نمایندگان کشورمان در صورت پیروزی برابر حریفان در گام نخست، در دومین مرحله دوم به مصاف هم خواهند رفت.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی