اخبار استان ها  - استان تهران

1396-11-21 23:06

 مسابقات جودو انتخابی نونهالان استان تهران برای حضور در مسابقات کشوری به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو، کوراش و دفاع شخصی شهرستان شهریار،  در این مسابقات که در سالن حجاب شهر اندیشه شهریار ۹۶برگزار شد، ۱۳۰جودوکار در قالب تیم هایی از حوزه ها و شهرستان های استان تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم شهریار موفق به دریافت یک مدال طلا و ۲نقره گردید.

در این مسابقات اعضای هیات جودو استان تهران از جمله استاد داود بلوطی، چگینی دبیر هیات، مسئولین کمیته های مختلف شالفروش(کمیته برگزاری‌ مسابقات)،عشقیان(پشتیبانی)، ترکاشوند(مدیر تیم های استان تهران)، امیر قمی(استعدادیابی)، دکتر نصیری(مشاور ریاست هیات)، حسین قمی(مسئول هیات جودو شهر ری)، استاد حجت ا... مرادی مسئول کمیته فنی فدراسیون جودو، عبدالوند و محمودی رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان شهریار، صالحی و سلامی رئیس و دبیر هیات جودو شهریار و مسئولین کلیه کمیته های هیات جودو این شهرستان(دفاع شخصی، روابط عمومی، مسابقات، فنی و ...)، قهرمانان و مربیان تیم های ملی، مسئولین هیات های جودو شهرستان های استان تهران(ری، ملارد، شمال غرب، قرچک، جنوب شرق و ...)، پیشکسوتان جودو استان تهران و داوران بین المللی حضور داشتند.

در پایان مراسم  تیم های شمال شرق، شمال غرب و شهرری اول تا سوم شدند و با اهدا لوح و مدال از قهرمانان تجلیل شد و از اعضا هیات جودو استان تهران نیز با لوح توسط رئیس اداره ورزش و هیات جودو شهریار تقدیر گردید.

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی