اخبار استان ها  - استان تهران

1396-10-30 21:02

مسابقات انتخابی کوراش بزرگسالان استان تهران مطابق براساس بخشنامه فدراسیون، روز پنجشنبه 5 بهمن ماه درسالن شهید موگویی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، وزن کشی رقابتها از ساعت 8:30 تا 9 صبح و شروع مسابقات از ساعت 9:30 خواهد بود.

براساس بخشنامه فدراسیون، مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان کوراش ایران برای حضور در بازیهای آسیایی جاکارتا اندونزی یادواره دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی  روز ۱۲ بهمن ماه برگزار می شود.

اوزان این رقابتها ۶۶-، ۸۱-، ۹۰- و ۹۰+ با یک کیلو گرم ارفاق وزنی خواهد بود و مسابقات براساس قوانین جدید فدراسیون جهانی کوراش در مجموعه شهید پاک نژاد یزد انجام می شود.

بنا به همین گزارش، از هر استان دو تیم شامل ۸ ورزشکار می توانند در این رقابتها شرکت کنند و کلیه مدال آوران مسابقات جهانی کوراش (جوانان، بزرگسالان و هنرهای رزمی جهان) مجوز شر کت در این رقابتها را دارند و سهمیه استانی محسوب نمی شوند.

کلیه جودوکارانی که در این مسابقات شرکت و انتخاب شوند، حق شرکت در اردوهای تیم های ملی جودو و دیگر رشته های رزمی را در رده های نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان از ۱۳ بهمن ۹۶ تا ۱۳ شهریور ۹۷ نخواهند داشت.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی