اخبار استان ها  - استان تهران

1396-01-13 06:15

دومین روز از پیکارهای گرند پریکس تفلیس با نشان برنز سعید ملایی جودوکار شایسته تهرانی در وزن منهای ۸۱کیلوگرم به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش استان تهران، در پایان دومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرند پریکس سال ۲۰۱۷ جودو کشورمان با سعید ملایی به یک نشان برنز رسید، در این روز ۳نماینده کشورمان در ۲وزن مردان روی تاتامی رفتند.
در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم سعید ملایی جوان شایسته جودو تهران و ایران پس از استراحت در دور نخست، جودوکار کشور میزبان که عنوان سومی قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۱۴ و دو عنوان قهرمانی کاپ آزاد اروپا در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۵ را در کارنامه دارد، مغلوب کرد.
وی در مبارزه بعد جودوکار قزاق با پیشینه ۳نشان برنز پیکارهای قهرمانی ۲۰۱۶آسیا، گرند پریکس ۲۰۱۵ تاشکند و گرند پریکس ۲۰۱۴ را با اقتدار ایپون کرد و به نیمه نهایی راه یافت.

molaei teflis2017

ملایی در مرحله نیمه نهایی با قبول شکست برابر جودوکار روس مدافع عنوان قهرمانی این وزن در تاتامی تفلیس و دارنده ۳ عنوان قهرمانی گرند پریکس ۲۰۱۶ تفلیس، گرند پریکس ۲۰۱۶ زاگرب و گرند اسلم ۲۰۱۴ باکو از راهیابی به فینال بازماند.
جوان شایسته جودو ایران برای کسب نشان برنز با اقتدار نماینده بریتانیا دارنده عنوان قهرمانی اپن اروپا ۲۰۱۵ و ۲ طلا پان امریکن در سال ۲۰۱۵ را از پیش رو برداشت و به نشان برنز این وزن دست یافت.

molai teflis2017

این پیکارها فردا با انجام مبارزات اوزان منهای ۹۰ ، منهای ۱۰۰ و به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم مردان و ۲وزن پایانی زنان به پایان می رسد و جودوکاران کشورمان از روز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه در کمپ تمرینی ۳روزه نیز شرکت خواهند کرد.
فردا یکشنبه ۱۳ فروردین ماه در روز پایانی چهار جودوکار سنگین وزن تیم کشورمان به روی تاتامی خواهند رفت. حامد رشیدی در وزن ٩٠- کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و دور دوم با برنده اسلواکی و آذربایجان مبارزه می کند. وحید نوری دیگر جودوکار تهرانی در این وزن «زاگاریوف» از گرجستان را پیش رو دارد و در صورت کسب پیروزی با جودوکار دیگری از کشورمیزبان پیکار می کند.
رضا رضاییدیگر جودوکار پایتخت در وزن ١٠٠-کیلوگرم ابتدا به دیدار «سانبلیدزه» از گرجستان می رود و دور دوم نماینده ازبکستان را پیش رو خواهد داشت. جعفر پهلوانی هم در وزن ١٠٠+ کیلوگرم دور نخست به مصاف «بقادزه» از گرجستان می رود و در صورت کسب پیروزی به دیدار نماینده دیگری از کشور میزبان می رود.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی