اخبار استان ها  - استان تهران

1395-05-26 14:17

مسابقات انتخابی جودو کارگران که با حضور45 جودو کار با عنوان گرامیداشت ولادت امام هشتم امام رضا (ع) در مجموعه ورزشی شهید موگویی تهران آغاز شده بود با قهرمانی تیم شرکت فرآورده های غذایی مارین به پایان رسید.

در جریان این رقابتها،تیمهای پارس خودرو و ایران خودرو دیزل مقامهای دوم و سوم را کسب نمودند.  ضمنا تیم برتر این مسابقات جهت اعزام به سی امین دوره مسابقات کارگری کشور که از سوم تا پنجم شهریور ماه در استان زنجان برگزار می گردد، اعزام خواهد شد.

نفرات برتر مسابقات کشوری در زنجان و المپیاد کارگری که در بهمن ماه سال جاری در استان خراسان رضوی (شهر مشهد) به اردوی تیم ملی کارگران جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات جهانی کارگری که در کشور لیتوانی در خرداد ماه سال 96 انجام خواهدشد، دعوت می شوند.

توضیح اینکه مسابقات جهانی لیتوانی، دومین دوره المپیاد جهانی ورزش های کارگری می باشد که کشور جمهوری اسلامی ایران در آن شرکت خواهد کرد که در اولین دوره حضور ایران در خرداد ماه سال 94 در کشور ایتالیا، تیم ملی جودوی کارگری کشور تحت مربیگری حسین اعتمادی رئیس حوزه جنوبغرب استان تهران و مسئول انجمن جودوی کارگری تهران و دبیر انجمن کارگری کشور در اردو های مختلف به مرز آمادگی رسید و علی رغم عدم حضور استاد اعتمادی در ایتالیا تیم ملی با حمایت و حضور رئیس انجمن جودو ی کارگری کشور (استاد سعید قمی) با اقتدار با کسب 4 نشان طلا ، 1 نقره و 2 برنز به مقام قهرمانی دست یافت که سهم استان تهران از مدال های جهانی، مدال طلای وزن 90- کیلوگرم وحید نوری و نقره وزن 73- کیلوگرم امیر حسین خادمیان بود.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی