اخبار استان ها  - استان تهران

1395-05-21 02:42

سرپرست هیات جودو استان تهران، از سعید مولایی جودوکار شایسته پایتخت بابت تمرینات طاقت فرسا و پشتکار مثال زدنی در عرصه ورزش، قدردانی کرد.

محمد بلوطی ضمن تقدیر از قهرمان ارزنده تهرانی به خاطر حضور باصلابت مقابل قهرمان اروپا در جریان بازیهای المپیک 2016 ریو، ابراز تاسف کرد که وجود پاره ای از مسایل در خانواده جودو باعث فشار دو چندان بر جامعه جودو شده که صد البته فشار این اقدامات و بی تفاوتی ها بر روحیه و عملکرد ورزشکاران و بویژه قهرمانان بی تاثیر نبوده و نخواهد بود.

وی تاکید کرد: برای خانواده جودو و خصوصا قهرمانان که نماد قدرت و صلابت این رشته و سرمایه ها و پشتوانه های جودو هستند، قابل قبول و پذیرفتنی نیست که افرادی مصالح فردی را بر منافع ملی برتر بدانند. از این بابت باید شرمنده بود که چرا جو جودو طی سال های اخیر و در سال های منتهی به المپیک ریو، چنان بهم ریخت که جودوکاران شاهد آرامش و همدلی لازم برای کسب موفقیت بیشتر و دراختیار داشتن فضای مناسب برای تمرینات باانگیزه تر، نبوده اند.

بلوطی ادامه داد: در این راستا، متاسفانه برخی افراد با راه انداختن شبکه ها و کانالها در فضای مجازی، آگاهانه و ناآگاهانه به دنبال تخریب این ورزش پاک بودند که برای همیشه نمی توانند چهره منفی و عملکرد مغرضانه خود را پنهان کنند و بی شک روزی باید در برابر افکار عمومی و جامعه جودو، جوابگوی این گونه اعمال خود که مغایر با روح ورزش و ذات ورزش است، باشند.

سرپرست هیات جودو استان تهران همچنین گفت: علی رغم همه این ناملایمات، فشارها، تخریب ها و تلاش برای از هم پاشاندن خانواده بزرگ جودو، باور قلبی داریم که جودو از این بی مهری ها که راه پیشرفت این رشته را ناهموار کرده، سربلند خارج خواهد شد و راه خود را به سوی موفقیت پیدا خواهد کرد، همانطور که سعید مولایی و امثال این شیر دلاور آن را به اثبات رساندند تا برای همیشه بر روی چشم و دل ما جا داشته باشند .

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی