اخبار استان ها  - استان تهران

1395-05-18 17:43

جلسه مشترک سرپرست هیات جودو و کوراش استان تهران با مربیان تهرانی به منظور ارزیابی حضور جودوکاران تهرانی در مسابقات جوانان کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، در این جلسه که پیمان ترکاشوند نایب رئیس هیات نیز حضور داشت، ضمن بررسی نقاط ضعف و قوت مسابقات جوانان کشور، مربیان تهرانی گزارش مسابقات نونهالان استان تهران را به محمد بلوطی ارائه دادند.

سرپرست هیات جودو و کوراش استان تهران با تبریک موفقیت بزرگ تیم جوانان،  مقام های بدست آمده را بخاطر برنامه ریزی چهار سال گذشته عنوان کرد و تاکید نمود که جودو تهران، کشور و تیم ملی می تواند با حمایت از قهرمانان پایتخت، ثمره آن را در سالهای نزدیک ببیند.

وی با آرزوی موفقیت برای سعید مولایی ورزشکار شایسته پایتخت در المپیک ۲۰۱۶ ریو، ابراز امیدواری کرد که قهرمانان جوان استان تهران پا جای پای مولایی بگذارند و در آینده نماینده ارزشمندی برای تیم ملی در مسایقات آسیایی، جهانی و حتی المپیک باشند.

بلوطی همچنین حضور 180 جودوکار نونهال را در در مسابقات استان تهران، نشانگر یک پشتوانه قوی برای این رشته در پایتخت دانست که باید با برنامه ریزی و راه اندازی پایگاه جودو، درصدد آموزش و تربیت آنان برای آینده جودو تهران و ایران بود.

گفتنی است رقابت های جودوی قهرمانی جوانان ایران و انتخابی تیم ملی با حضور ۳۱ تیم در شهرستان بجنورد با قهرمانی تهرانی ها به پایان رسید و جوانان استان تهران در روز اول مسابقات با کسب ۴ مدال طلا و ۲ نقره در ۴ وزن اول، نتیجه ای تاریخی رقم زدند.
همچنین مسابقات جودو نونهالان استان تهران با حضور 35تیم و 180 جودوکار در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی