اخبار استان ها  - استان تهران

1395-05-08 01:55

سرمربی بااخلاق تیم نوجوانان تهران، وجود یک خانه جودو را برای این رشته در پایتخت ضروری دانسته تا بتوان قهرمانان ارزنده ای برای کشور تربیت کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش استان تهران، سعید فتحی هم دوره سید محمود میران و هم تیمی مرحوم حسن احدپور که هر دو کاپیتان های تیم ملی بوده اند، براین باور است که جودو پایتخت برای حضور قدرتمند در کشور در رده های مختلف سنی، نیازمند پایگاهی برای آموزش و تربیت نسل آینده جودو است و وجود خانه جودو، گامی ارزشمند در این راستاست.

فتحی از مربیان زحمت کش و بی ادعای کشور است که سالها در این رشته، بدون حاشیه تلاش کرده، قهرمانان زیادی را به جودو تهران و کشور معرفی کرده که سوای آنکه از نظر تکنیکی بسیار خوب هستند، از نظر اخلاقی هم از برترین های ایران محسوب می شوند.

مربی موفق جودو پایتخت، بسیار امیدوار است با حمایت مسئولان ورزش پایتخت، این رشته صاحب خانه جودو شود و روند موفقیت های جودو استان تهران در کسب سکوهای کشوری، حضور در اردوهای تیم های ملی  و دستیابی به مدال های بین المللی، آسیایی، جهانی و المپیک ادامه یابد.

مهدی ایوبی قهرمان ۵۰ کیلو کشور و تیم ملی که تمام حریفانش را با ضربه فنی شکست داده از شاگردان خوب سعید فتحی است و سپهر علی نژاد نایب قهرمان ۸۱ کیلو کشور و تیم ملی و محمد حسین روشنی دارنده مقام دوم کشور، از دیگر شاگردان این مربی اخلاق مدار پایتخت هستند.

بنا به همین گزارش، امسال نیز دو شاگرد فتحی عضو تیم ملی نوجوانان هستند و وی وجود خانه جودو را در ارتقا جایگاه جودو استان تهران، بسیار حائز اهمیت می داند.

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی