اخبار استان ها  - استان تهران

1394-03-27 05:58
آغاز به کار پایگاه استعدادیابی جودو در شهر ری باحضور رئیس و دبیر فدراسیون و داود بلوطی

هیئت جودو استان تهران با همکاری فدراسیون جودو و کوراش اقدام به راه اندازی پایگاه های استعدادیابی در سطح تهران نمود تا جودو به جایگاه واقعی خود دست یابد.

به گزارش روابط عمومی هیئت جودو استان تهران، در همین راستا پایگاه استعدادیابی آریو مصلی نژاد با مربیگری استاد فریدون محسنی وبا همکاری فدراسیون جودو، هیئت جودو تهران، هیئت جودو شهر ری، آموزش و پرورش شهر ری و تربیت بدنی شهر ری از روز گذشته افتتاح و آغاز به کار کرد.

در این مراسم که با حضور محمد علی رستگار رئیس فدراسیون جودو، محمد بلوطی دبیر فدراسیون جودو، داود بلوطی رئیس هیئت جودو تهران، نمایندگانی از تربیت بدنی شهر ری، رئیس حراست آموزش و پرورش، جمعی از پیشکسوتان جودو و 50 جودو کار نونهال برگزار شد، از فریدون محسنی دبیر هیئت جودو شهر ری تقدیر و وی به عنوان مربی نخبه پرور و مسئول استعدادیابی این پایگاه معرفی گردید.

در ابتدای این مراسم چند تن از پیشکسوتان جودو و فریدون محسنی سخنرانی کردند و سپس داود بلوطی گفت: شهر ری پتانسیل زیادی برای قهرمانی پروری در جودو دارد و امیدواریم که این پایگاه نقطه آغازی باشد برای زنده شدن جودو در این شهر.

در ادامه این مراسم رئیس فدراسیون جودو گفت: این شهر مذهبی خاستگاه تاریخ سازان و بزرگانی همچون حمید سوریان، علیرضا دبیر، هادی ساعی، حسین اوجاقی و... در رشته های کشتی و رزمی و اسطوره‌هایی همچون مرحوم کاظم ساریخانی در جودو بوده است.

رستگار ادامه داد: شهر ری زمانی قطب جودو کشور بوده، ولی اکنون از این وضعیت خارج شده و امیدواریم افتتاح این پایگاه استعدادیابی، شروعی باشد برای روزهای خوب جودو و در آینده قهرمانان جهان و المپیک از این پایگاه‌ها بیرون بیایند.

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی