اخبار استان ها  - استان تهران

1394-03-23 04:06
جودوکاران تهران، فاتح رقابتهای کاتای قهرمانی کشور شدند

در پایان رقابتهای کاتای قهرمانی کشور، تیم جودو تهران با کسب دو مدال طلا عنوان نخست را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی هیئت جودو استان تهران، در این دوره از رقابتها، اصفهان با یک طلا و دو برنز نایب قهرمان شد و مازندران با یک طلا روی سکو سوم ایستاد. گلستان هم که موفق به کسب یک مدال طلا شده بود جام اخلاق را دريافت کرد. همدان با دو نقره، سمنان و خراسان رضوی هر کدام با یک نقره و قم با دو برنز عناوین بعدی را از آن خود کردند.
مراسم اختتامیه این مسابقات و توزیع جوایز با حضور رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون جودو برگزار شد.
گفتنی است تیم ملی کاتا رقابتهای قهرمانی آسیا و جهان را پیش رو دارد.
نفرات برتر کاتاهای مختلف به شرح معرفی شدند:
ناگه نو کاتا: 1- گلستان( محمد علی نواهی و امیر فرزانه حصاری) 2- همدان(فتح الله فریدی و حمید رضا کریمی صابر) 3- قم( محمد جواد بشارتی و مجتبی اسماعیل پور)
کیمه نو کاتا: 1- مازندران( عبدالوهاب بردی و سید یاشار روح الله زاده) 2-قم( محسن قاسملو و سید علی میرسپاسی) 3- اصفهان(علی حسین میرزایی و فرزاد ناطق پور)
گوشین جوتسوکاتا:1- تهران( مهدی میرعظیمی ومحمد وحید پور اسنفنديار) 2- همدان ( محمد حسن نجفی و علیرضا کریمی صابر) 3- قم( محمد رضا صحرایی و محمد حسن سالاری)
جونوکاتا: 1- تهران( کیوان حقیقت و رحمان رحمانی فر) 2- سمنان( مرتضی حامدی و سعید کرک آبادی) 3- خراسان رضوی( رضا جاوید نظام دوست و محمد شیری)
کاتامنو کاتا:1- اصفهان ( سید رضا روحانی اصفهانی و مجتبی باجلان) 2-قم ( مهدی عظیمی و فخرالدین رضایی) 3- اصفهان( محمد علی وحید و رضا صفی)

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی