اخبار

1401-06-29 18:31

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، دومین روز از مسابقات جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان از صبح امروز سه شنبه ۲۹ شهریورماه در شهر «خوجند» پیگیری شد که قاسم باغچقی نماینده وزن ۹۰-کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در  جدول شانس مجدد با شکست نماینده کشور میزبان به مدال برنز دست یافت.

 

وی در نخستین مبارزه به مصاف «مردوف آکمال» حریف تاجیکستانی خود رفت و‌ موفق شد این جودوکا را ایپون کند. در دور دوم نماینده تاجیکستان حاضر به مبارزه کردن مقابل باغچقی نشد و نماینده کشورمان به دور بعدی راه یافت. 

 

باغچقی در سومین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با یک اخطار بازی را به حریف قزاق خود واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه یافت.

 

باغچقی در جدول شانس مجدد ابتدا به مصاف نماینده ازبکستان رفت و این جودوکا را ایپون کرد. در ادامه مسابقات باغچقی برای کسب مدال برنز با شکست نماینده تاجیکستان مدال برنز را از آن خود کرد.

 

لازم به ذکر است، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو در سالن مسابقات حضور دارد.

 

حسین قمی به عنوان مربی کنار ملی پوشان حضور دارد. بابک مهاجری رئیس کمیته داوران نیز در این اعزام کنار ملی پوشان حضور دارد.

 

ضمن اینکه، روز گذشته مهدی فتحی پور نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان موفق به کسب مدال نقر شد و حمیدرضا پاپی نماینده وزن ۶۶- کیلوگرم کشورمان موفق به کسب مدال نشد.

 

 

 

انتهای پیام/

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی