اخبار

1401-06-28 12:01
فتحی پور با شکست ازبکستان راهی نیمه نهایی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان در حالی از صبح امروز دوشنبه ۲۸ شهریورماه در شهر «خوجند» آغاز شده است که تیم ملی جودو کشورمان با سه نماینده در این مسابقات حضور پیدا کرده است.

 

در نخستین روز از این رقابت ها مهدی فتحی پور نماینده وزن 81- کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان صبح امروز دوشنبه 28 شهریورماه در دور نخست به مصاف نجم الدین محمد شریف تاجیکستانی رفت و این جودوکا را ایپون کرد و به دور دوم راه یافت. در دور دوم‌ حریف فتحی پور حاضر به مبارزه کردن با وی نشد. فتحی پور در مرحله یک هشتم به مصاف نماینده ازبکستان رفت و با شکست «توجایوف» به نیمه نهایی راه یافت و در این مرحله با حریف تاجیکستان مبارزه خواهد کرد.

 

ضمن اینکه حمیدرضا پاپی نماینده وزن 66پکیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان در نخستین مبارزه به مصاف حریف تاجیکستانی رفت و موفق شد این جودوکا را ایپون کند. وی در دومین مبارزه به مصاف جودوکا میزبان خواهد رفت.

 

لازم به ذکر است، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو نیز امروز دو‌شنبه با ورود به تاجیکستان به جمع تیم ملی اضافه شد.

 

ضمن اینکه حسین قمی به عنوان مربی کنار ملی پوشان حضور دارد. بابک مهاجری رئیس کمیته داوران نیز در این اعزام کنار ملی پوشان حضور دارد.

 

این مسابقات طی روزهای ۲۸ و ۲۹ شهریورماه پیگیری خواهد شد که در نخستین روز جودو ایران دو‌نماینده دارد و فردا سه شنبه نیز قاسم باغچقی نماینده وزن ۹۱- کیلوگرم در نخستین مبارزه به مصاف جودوکار میزبان خواهد رفت.

انتهای پیام/

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی