اخبار

1401-05-05 11:22
میراسماعیلی: امیدوارم این بار کمیته ملی المپیک مانند وزارت ورزش به دست ورزشی‌ها بیفتد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، در نخستین روز از شروع ثبت‌ نام از نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک امروز چهارشنبه پنجم مردادماه سال جاری آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو به صورت رسمی ثبت‌نام کرد

میراسماعیلی آمادگی خود را برای پست‌های ریاست و هیات اجرایی اعلام کرد. 

میراسماعیلی درباره ثبت‌نام در انتخابات، عنوان کرد: با افتخار ثبت‌نام کردم چون اعتقاد من این بوده این پست‌ها مختص افراد ورزشی است. با خسته نباشید به دوستانی که خدمت کردند یک بار که دولت اعتماد کرده وزیر ورزشی باشد دوستان اجازه دهند این جایگاه هم مختص کسانی باشد که خاک ورزش را خورده‌اند. این دوستان بپذیرند و خوشحالم رقابت درون مجمعی ورزشی خواهد بود. 

وی افزود: دولت هم فشاری برای گزینه خاص در انتخابات نداشت، دوستان اجازه دهند کمیته مثل وزارت به دست ورزشی‌ها بیفتد. کمیته جایگاه رفیعی در دنیا دارد و کارهای بزرگی می‌توان انجام داد. در راس آن دیپلماسی ورزش است و شاید کارهایی که در این مدت انجام نشده باعث شده ما قهرمانان رنج ببریم. کمیته برای کار سیاسی نیست بلکه کار ورزشی برای فدراسیون‌هاست.

رئیس فدراسیون جودو تصریح کرد:‌ برنامه بلندمدت لازم است تا جایگاه خود را ارتقا دهیم. مدال‌های به دست آمده توسط قهرمانان هیچ وقت با برنامه ویژه نبوده که اگر بود با کمبود خوابگاه مواجه نمی‌شدیم. ما هنوز برای کمپ تیم‌های ملی خوابگاه نداریم و امیدوارم توجه ویژه به ورزشکاران و فدراسیون‌ها شود. 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی