اخبار

1401-03-28 13:19
دیدار رئیس فدراسیون جودو ایران با وزیر ورزش روسیه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات چهارجانبه سن پترزبورگ با حضور تیم های ملی روسیه، صربستان و ایران شب گذشته (جمعه 27 خردادماه)برگزار شد و ملی پوشان کشورمان برای آماده سازی جهت حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی پس از سه سال تعلیق یک بار دیگر با تیم های سرشناس و فنی روسیه و صربستان در دنیای جودو مبارزه کردند.

تیم ملی جودو کشورمان با حضور وزیر ورزش، مسئولان فدراسیون جودو، قهرمانان المپیک و جهان روسیه به مبارزه با جودوکاران روسیه و صربستان پرداختند. در حاشیه برگزاری این دیدار، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان با وزیر ورزش کشور روسیه دیدار و گفت وگو کرد.

میراسماعیلی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از دعوت تیم ملی جودو ایران به مسابقات سن پترزبورگ و میزبانی خوب فدراسیون جودو این کشور از "اولگ ماتیتسین "وزیر ورزش روسیه خواست تا فضای ارتباط این دو فدراسیون بیش از این به دیگر نزدیک تر باشد تا همکاری های دو جانبه بیش از این ادامه داشته باشد.

"اولگ ماتیتسین "وزیر ورزش روسیه نیز این قول را داد تا به فدراسیون جودو روسیه تاکید کند تا همکاری های دو جانبه فدراسیون جودو ایران و روسیه عمیق تر از گذشته باشد.

 

نظرات

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر می دهید!

ثبت نظر جدید

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی