فدراسیون

1399-11-12 14:47
 قمی: استقبال تیم های از سوپرلیگ امسال بی سابقه است

رئیس سازمان لیگ جودو گفت: تاکنون 18 تیم به صورت مکتوب و دو تیم به صورت شفاهی برای حضور در سومین دوره سوپرلیگ اعلام آمادگی کرده اند که استقبال این تعداد تیم در سوپرلیگ تا به حال سابقه نداشته است.


سعید قمی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو اظهار داشت: تاکنون 18 تیم پاس خراسان رضوی، نفت مسجد سلیمان، شهید شیخ الاسلام چالوس، نیروی زمینی ارتش ، مرزبانی ناجا خراسان رضوی ، تاسیسات ترخان نوشهر، رعد پدافند هوایی سمنان، خانه جودو ملک شهرری ، کفش ملی ، تیم هیئت جودو قم ، جودو همدان، تیم هیئت جودو البرز، هیئت جودو اصفهان، هیئت جودو استان مرکزی، هیئت جودو سیدآباد، هیئت جودو شهرستان چناران، مدرسه جودو برادران رفیعی اراک، هیئت جودو بسیج استان قم به صورت مکتوب و دو تیم دیگر نیز به صورت شفاهی آمادگی خود را اعلام کرده اند.


رئیس سازمان لیگ افزود: استقبال این تعداد تیم از مسابقات سوپرلیگ ، در جودو بی سابقه است و جا دارد از تمامی روسای محترم هیئت های جودو استانها و سرپرستان تیم ها چه در بخش خصوصی و چه نظامی که با حضورشان در این دوره از رقابت ها باعث شدند تا قهرمانان جودو بار دیگر در کنار هم جمع شوند و شاهد رقابت های پرشوری باشیم قدردانی کنم و امیدوارم که پیکارهای خوبی را شاهد باشیم.


وی با بیان اینکه مراسم قرعه کشی سوپر لیگ امسال، 16 بهمن برگزار می شود، درخصوص چگونگی برگزاری سوپرلیگ ، گفت: به خاطر شرایط حاکم بر کشور و شیوع ویروس کرونا و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی ، مسابقات را طی دو روز به صورت رفت و برگشت برگزار خواهیم کرد.


قمی تاکید کرد: از تمامی تیم های شرکت کننده در روز مراسم قرعه کشی فقط یک نماینده حضور خواهد داشت، خواهشم این است که برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تیم ها از آوردن همراه به این مراسم جدا خودداری کنند.


رئیس سازمان لیگ در بخش پایانی صحبت هایش گفت: از اینکه به خاطر کرونا این شرایط فراهم نشد تا رقابت های لیگ امید تا المپیک را امسال برگزار کنیم، بسیار ناراحت هستم ، از آنجا که این لیگ، ویژه جودوکاران زیر 18 سال است برای حفظ سلامت جودوکاران مجبور شدیم که امسال این رقابت ها را برگزار کنیم، امیدوارم سال آینده این شرایط هم فراهم شود تا رقابت های لیگ امید تا المپیک را برگزار کنیم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی