فدراسیون

1399-10-27 09:59
سلیمانی: ارزیابی حوزه های آموزش و استعدادیابی، نویدبخش ظهور دوران طلایی در جودو  است

جلسه مسئولان فدراسیون جودو با تیم ارزیابی اداره کل دفتر استعدادیابی و آموزش وزارت ورزش و جوانان در دفتر فدراسیون برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ صدیقه کعبی زاده، سرپرست دبیری فدراسیون جودو، دکتر محمدرضا محمود خانی رئیس کمیته استعدادیابی و دکتر وحید زارع نژاد، رئیس کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون، با تیم ارزیابی اداره کل دفتر استعدادیابی و آموزش وزارت ورزش و جوانان (آقایان سلیمانی ، سیف و ثابتی) امروز 24 دی ماه در دفتر فدراسیون برگزار شد.

در این نشست، برنامه عملیاتی سال ۹۹ هر دو کمیته، مورد ارزیابی قرار گرفت .

 سلیمانی مسئول گروه ارزیابی دفتر استعداد یابی و آموزش وزارت گفت: ارزیابی انجام شده از حوزه های آموزش و استعدادیابی فدراسیون ، با توجه به وجود نگرش علمی در فدراسیون که حضور افراد متخصص، علمی و مجرب در راس کمیته ها مبرهن آن است ، نوید بخش ظهور دوران طلایی در جودو کشور است.

لازم به ذکر است ، تدوین نظام جامع استعدادیابی جودو کشور ، روز آمد سازی آیین نامه آموزش، بهره گیری از نخبگان و متخصصان در کارگروه های علمی ، فرصت سازی برای رشد و شکوفایی استعدادها و تربیت کارشناس استعدادیابی و توانمند سازی مربیان تیم های پایه، تولید محتواهای آموزشی در قالب لوح فشرده، پاور پوینت و همچنین ترجمه کتاب در حوزه تخصصی جودو از مهمترین فعالیت های فدراسیون جودو در سال ۱۳۹۹ است که گزارش مستند و مبسوط آنها در نشست امروز به تیم ارزیابی وزارت ورزش و جوانان ارائه شد.

آقای سلیمانی با بیان اینکه کارشناس محور بودن در موضوعات آموزشی و استعدادیابی باید قطعا رعایت گردد ، خاطرنشان کرد: مقرر شده است به زودی سامانه جامع آموزش و استعدادیابی از سوی دفتر استعدادیابی و آموزش وزارت طراحی و به فدراسیون ها ابلاغ می گردد.

 

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی