فدراسیون

1399-10-13 11:49
 دیدار میراسماعیلی با استاندار بوشهر؛ آمادگی بوشهر برای میزبانی مسابقات جودوی ساحلی

رئیس فدراسیون جودو با استاندار بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد که در این دیدار صمیمانه بر حمایت این استان از جودوی ساحلی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، آرش میراسماعیلی امروز چهارشنبه 10 دی ماه در جریان سفر به بوشهر با "عبدالکریم گراوند" استاندار بوشهر دیدار و گفت‌وگو کرد.


در این دیدار، میراسماعیلی توضیحاتی در خصوص شرایط جودوی کشور ارائه کرد و بوشهر را از استان‌هایی دانست که در بخش نوجوانان و جوانان عملکرد و پیشرفت خوبی داشته است.


میراسماعیلی به راه‌اندازی جودوی ساحلی در کشور اشاره کرد و گفت: بوشهر در جودوی ساحلی یکی از پایگاه‌ها خواهد بود. این رشته که بزودی کارش را در ایران آغاز می‌کند برای پیشبرد برنامه‌هایش نیاز به حمایت دارد.
استاندار بوشهر نیز قول حمایت از جودوی ساحلی را داد و گفت: امیدوارم بحث تعلیق جودوی ایران مرتفع شود و ما در بحث میزبانی مسابقات داخلی و بین‌المللی از جودوی ساحلی حمایت خواهیم کرد‌. استان‌ظرفیت‌های خوبی در بحث ساحلی دارد و حتما همراه فدراسیون خواهیم بود.


"احمد بهروزیان‌فر" مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز به تشریح کوتاهی از عملکرد و ظرفیت‌های بوشهر پرداخت و گفت: در ورزش‌های ساحلی چون فوتبال، والیبال و هندبال حرف اول را می‌زنیم و در جودو هم این توان وجود دارد‌. همچنین سالن بسیار مجهزی‌برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشوری داریم. ضمن اینکه زمین ورزش‌های ساحلی بوشهر یکی از بهترین‌ها در جهان است.
"یاسر جمالی" رئیس هیات جودوی بوشهر نیز در این نشست حضور داشت و توضیحاتی در خصوص شرایط جودوی استان ارائه کرد.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی