فدراسیون

1399-05-14 11:27
 نگرانی فدراسیون جودو برای صدور به موقع روادید / عدم همکاری سفارت سوییس تا این لحظه


باوجود اهمیت دادگاه حکمیت ورزش برای جودو و به ویژه ورزش ایران، متاسفانه سفارت سوییس تاکنون همکاری های لازم را برای صدور روادید هیئت اعزامی نداشته است .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ دادگاه حکمیت ورزش که قرار است 26 شهریور ماه برای رسیدگی به پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران علیه تعلیق ناعادلانه در سوییس برگزار گردد، نه تنها برای رشته المپیکی جودو بلکه برای ورزش ایران بسیار حائز اهمیت است.


فدراسیون جودو با هماهنگي مسئولان ورزش كشور که ماه هاست برای نوشتن لوایح و دفاع از حقانیت جودو ایران به صورت شبانه روزی تلاش می کنند به همراه هزاران جودوکار در سراسر کشور که نتيجه دادگاه CAS برايشان اهميت ويژه اي دارد، اکنون چشم انتظار صدور روادید هیئت اعزامی ایران هستند تا این گروه به موقع در دادگاه حاضر شوند .


با وجود هماهنگی های صورت گرفته وزارت ورزش و جوانان با وزارت امور خارجه و همکاری این وزارتخانه و ارسال یادداشت به سفارت سوییس در ایران، متاسفانه این سفارتخانه تاکنون هیچ گونه همکای با فدراسیون جودو نداشته است.


این عدم همکاری، نگرانی های زیادی را درخصوص اعزام به موقع هیئت اعزامی به دادگاه حکمیت ورزش ایجاد کرده است. 
فدراسیون جودو امیدوار است باتوجه به فرصت کوتاه باقی مانده ، سفارت سوییس در ایران برای صدور به موقع روادید اقدام نماید تا هیچ مشکلی برای حضور نمایندگان ایران در دادگاه CAS به وجود نیاید.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی