فدراسیون

1399-04-22 10:54
برگزاری دوره های مربيگری ، داوری، آزمون دان و کارگاه های آموزشی مجازی و اردوهای آنلاین تیم ملی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو امروز 21 تیر ماه  در دفتر فدراسیون میزبان روسای کمیته های مربیان، آزمون ، داوران، اقتصادی ،دفاع شخصی و همچنین مدیر سازمان تیم های ملی بود.

در این نشست مقرر گردید که با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و عدم مجوز فعالیت رشته المپیکی جودو، دوره های مربیگری درجه ۳، دوره های دانش افزایی داوری، آزمون ارتقای دان هاي ٤ و ۵ به صورت منطقه اي و دان هاي ٦ و ٧ به صورت كشوري ، همچنین اردوهای تیم ملی از طریق آموزش مجازي و آنلاين زیرنظر مربیان تیم ملی و با رعايت کامل پروتكل هاي بهداشتي برگزار گردد.


این طرح آنلاین قرار است از روز چهارشنبه به صورت آزمایشی با حضور مربیان تیم ملی آغار گردد، تا ملی پوشان همزمان هم تمرینات بدنسازی هم جودو را از راه دور به صورت آنلاين دنبال کنند و آمادگی بدنی و تکنیکی خود را در ایام قرنطینه حفظ نگه دارند.

قرار است ، بعد از اولین جلسه آنلاین، هفته آینده وبیناری با حضور روسای هیئت های استانی و کمیته ها برگزار گردد، تا کارشناسان توضیحات کاملی را در خصوص طرح آموزش آنلاین ارائه دهند و به سوالات مختلف پاسخ داده شود.

تا بعد از فدراسیون ، هرکدام از هیئت های استانی به صورت مستقل برگزار کننده این طرح باشند.


این طرح کارگاههای آموزشی آنلاین ، تدبیر فدراسیون جودو برای تعطیل نشدن فعالیت ها ، در دوران قرنطینه و شیوع کرونا است.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی