1397-01-21 14:00
جهت شرکت در مسابقات کاپ آزاد؛ ملی پوشان نوجوان و جوان جودو عازم ازبکستان می شوند

تیم های نوجوانان و جوانان دختران و تیم پسران کشورمان راهی مسابقات کاپ آزاد ازبکستان شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، تیم های نوجوانان و جوانان دختر و نوجوانان پسر کشورمان ظهر امروز راهی ازبکستان شدند تا در کاپ آزاد این کشور شدند.، این مسابقات بصورت آزاد برگزار می شود و محدودیت تعداد نفرات شرکت کننده در اوزان مختلف وجود ندارد.

اميرحسين يزداني ٥٠-کیلوگرم،حسين سعيدي برجي ٥٥-کیلوگرم،مجيد كريمي ٦٠-کیلوگرم،ابوالفضل طريفي عليزاده ٦٦-کیلوگرم، امير حسين ملك ٧٣- کیلوگرم، عليرضا جعفرزاده ٨١-کیلوگرم،ابوالفضل شجاعي ٩٠-کیلوگرم، محمد مهدي راستگر ورضا عزيزي٩٠+کیلوگرم برای تیم نوجوانان با هدایت امين شاطرزاده به عنوان سرمربی و محمد جوانی به عنوان مربی در این مسابقات روی تاتامی می روند.


برای تیم نوجوانان دختر نیز محدثه حسینی و مارال مردانی در وزن 52-کیلوگرم و فاطمه کمالی پور در وزن 70+کیلوگرم با رقبا به مبارزه می پردازند و مریم بربط در وزن 70-کیلوگرم، صدف بیرانوند در وزن 57- کیلوگرم، شیوا جهانگیری در وزن 48-کیلوگرم ، زهرا ابرومند در وزن 57-کیلوگرم و مائده وفایی در وزن 63-کیلوگرم نیز با هدایت نلیا و مربیگری تکتم بیدل در این مسابقات حاضر می شوند.


این دوره از مسابقات از 23 فروردین آغاز می شود و بعد از پایان مسابقات نیز تیم های شرکت کننده در اردوی مشترک چهار روزه ازبکستان حاضر می شوند، در این مسابقات نفرات اول تا سوم موفق به کسب امتیاز سهمیه المپیک جوانان خواهند شد.