1397-01-17 16:12
جودو گرند پری آنتالیا: پایان کار نماینده های کشورمان در روز نخست

 

سه نماینده کشورمان در دو وزن 60- و 66-کیلوگرم در روز نخست چهارمین مرحله از رقابت های گرند پری سال 2018 در آنتالیا به کار خود پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو،کوراش و جوجیتسو، در حالی چهارمین مرحله رقابت های جودو گرند پری در سال 2018 طی روزهای 17تا19 فروردین ماه به میزبانی شهر آنتالیا کشور ترکیه در حال برگزاری است که در روز نخست این رقابت های در وزن 60- کیلوگرم علی قلی پور از کشورمان بعد از پیروزی مقابل نماینده افغانستان موفق شد جودوکار قرقیزستانی را نیز از پیش رو بردارد و به مرحله بعدی صعود کند. جودوکار کشورمان در این وزن در گام سوم مبارزه را به نماینده روسیه واگذار کرد و در جدول شانس مجدد نیز با قبول شکست از جودوکار چین تایپه به کار خود در این دوره از مسابقات با عنوان هفتمی پایان داد. حریف روس قلی پور به فینال این وزن راه پیدا کرد.

در وزن 66-کیلوگرم نیز علیرضا خجسته با غلبه بر حریفی از مونته نگرو کار خود را آغاز کرد اما در ادامه به نماینده گرجستان که یکی از فینالیست های این وزن شد باخت و از گردونه رقابت ها کنار رفت. در همین وزن قاسم نوری زاده نیز در گام اول نماینده عراق را از پیش رو برداشت ولی در دومین مبارزه مغلوب جودوکار مولداوی شد و به این ترتیب به کار خود در آنتالیا پایان داد.

حریف دوم نوری زاده نیز دیگر جودوکار این وزن شد.

فردا(شنبه ۱۸ فروردین ماه ) در روز دوم مسابقات محمد محمدی بریمانلو در وزن ۷۳-کیلوگرم پس از استراحت در گام نخست جودوکار فرانسوی را پیش رو دارد و  سعید ملایی نیز در وزن 81-کیلوگرم به عنوان سید یک در بالای جدول پس از استراحت در گام نخست، برابر برنده دیدار گرجستان و ترکیه به میدان می رود