1397-01-17 15:00
نصیرنژاد: کمیسیون تخصصی برگزاری کوراش بازی های آسیایی در اندونزی تشکیل شد/ بانوان کوراش کشورمان احتمالا در اردوی جاکارتا حاضر می شوند

مسئول فنی برگزاری بازی های آسیایی در رشته کوراش گفت: با برگزاری جلسه کمیسیون تخصصی مسابقات مسائل مختلف را پیرامون موضوعات مختلف در مورد بازی های آسیایی جاکارتا بررسی کردیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، کوراش و جوجیتسو، رضا نصیر نژاد رئیس انجمن کوراش کشورمان که مسئولیت فنی برگزاری بازی های آسیایی را در این رشته دارد در مورد برگزاری جلسه کمیسیون تخصصی این رشته برای آمادگی هر چه بیشتر کشور میزبان( اندونزی) اظهار داشت: جلسه کمیسیون برگزار شد و طی آن به مباحثی همچون آی دی کارت، تغذیه ورزشکاران، برنامه ریزی برای تردد تیم ها از محل اسکان تا محل برگزاری، چیدمان سالن، لباس، داوران، نحوه قرعه کشی و کلیه مسائل مربوط به برگزاری مسابقات پرداخته شد.

وی ادامه داد: البته در ادامه کارگاهی نیز در مورد نحوه برگزاری به مدت 2 روز خواهیم داشت که من در مورد مسائل مورد نظر به تیم برگزاری آموزش های لازم را می دهم.

مسول فنی برگزاری بازی های آسیایی در رشته کوراش خاطرنشان کرد: تقریبا حدود 15 روز دیگر تست مسابقات را در اندونزی به انجام می رسانیم که در همین راستا تا به حال برای حضور در این مسابقات آزمایشی 8 کشور اعلام آمادگی کرده اند. بعد از برگزاری این پیکارها که برای هماهنگی بیشتر تیم برگزاری ترتیب داده شده اندونزی میزبان اردویی 16 روزه خواهد بود که به احتمال زیاد تیم بانوان کشورمان با ترکیبی کامل در این برنامه حاضر خواهد بود.

تایوان، هند، اندونزی و ویتنام از دیگر کشورهایی هستند که احتمالا در این ادرو شرکت می کنند.