1397-01-16 16:50
جودو گرند پری آنتالیا؛ جودوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند

نمایندگان جودو کشورمان در چهارمین گرند پری سال 2018 حریفان خود را شناختند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، با انجام آیین قرعه کشی چهارمین مرحله رقابتهای جودو گرند پری در سال 2018 که طی روزهای 17تا19 فروردین ماه به میزبانی شهر آنتالیا کشور ترکیه برگزار می شود، جودوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند.

 

بر اساس این گزارش علی قلی پور در جدول 28 نفری وزن منهای 60 کیلوگرم، در دور نخست جودوکاری از افغانستان را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده ترکیه و قرقیزستان می رود.

 

در وزن منهای 66 کیلوگرم علیرضا خجسته ابتدا برابر حریفی از مونته نگرو به میدان می رود و سپس با برنده پیکارکوبا و گرجستان مصاف خواهد کرد، قاسم نوری زاده دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از پیروزی برابر جودوکار عراقی به مصاف برنده دیدار مولداوی و قزاقستان می رود، در این وزن 34 جودوکار حضور دارند.

 

محمد محمدی بریمانلو جودوکار وزن منهای 73 کیلوگرم کشورمان در جدول 37 نفری این وزن، پس از استراحت در گام نخست جودوکار فرانسوی را پیش رو دارد، برنده دیدار انگلستان و برزیل، حریف بریمانلو در دور سوم خواهد بود.

 

در وزن منهای 81کیلوگرم در شرایطی 28 جودوکار با هم به رقابت می پردازند که سعید ملایی در بالای جدول یک، پس از استراحت در گام نخست، برابر برنده دیدار گرجستان و ترکیه به میدان می رود.

 

در وزن منهای 90 کیلوگرم وحید نوری، در صورت پیروزی برابر جودوکار برزیلی در دور اول، به مصاف حریف آذربایجانی خواهد رفت، در این وزن 24 جودوکار حضور دارند.

 

در جدول 32 نفری وزن منهای 100 کیلوگرم رامین صفویه جودوکاری از مونته نگرو را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده پیکار اتریش و ایرلند می رود، حمیدرضا سجادی فرد دیگر جودوکار کشورمان در صورت پیروزی برابر جودوکار اسلواکی با برنده دیدار کوبا و ازبکستان پیکار می کند.

 

اما در جدول سنگین وزن ها جواد محجوب که در دور نخست استراحت دارد، در گام دوم مقابل برنده اسلونی و ازبکستان قرار می گیرد، در این وزن 24 جودوکار با هم رقابت می کنند.

 

319 جودوکار از 50 کشور در این رقابتها حضور دارند.