1398-11-21 22:31
قمی: هیچ مشکلی برای برگزاری سوپرلیگ وجود ندارد/لیگ در زمان اعلام شده انجام می شود

رئیس سازمان لیگ جودو گفت: با پیگیری های رئیس فدراسیون و رایزنی های ایشان با ستادکل نیروهای مسلح ، مشکلی برای حضور تیمهای نظامی در لیگ وجود ندارد و سوپرلیگ در زمان اعلام شده با قوت انجام خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو ؛ رئیس سازمان لیگ جودو در گفتگو با روابط عمومی سازمان لیگ گفت: دومین دوره سوپرلیگ و لیگ امید تا المپیک یادواره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قوت تمام در روز پنجشنبه در سالن افراسیابی برگزار می شود و هیچ مشکلی در برگزاری لیگ وجود ندارد.

قمی در خصوص نامه ستاد کل نیروهای مسلح افزود: امروز نامه ای از سوی ستادکل نیروهای مسلح به فدراسیون ارسال شد مبنی بر اینکه تیمهای نظامی باید مجوز حضور در سوپر لیگ جودو را از سوی تربیت بدنی ستادکل اخذ کنند که چنین امری میسر نشده بود البته این موضوع با پیگیریهای آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون در حال برطرف شدن است و امیر پیمبری قول همکاری داده اند و قرار است مجوز حضور تیمهای نظامی روز چهارشنبه صادر شود. البته این موضوع فقط مربوط به جودو نیست بلکه تمام تیمهای نظامی برای شرکت در لیگ های رشته های مختلف باید از ستاد کل نیروهای مسلح مجوز دریافت کنند.
متاسفانه برخی قصد دارند با انتشار این نامه به جودو ضربه بزنند که با پیگیری های ما و رئیس فدراسیون تیرشان به سنگ خواهد خورد.

رئیس سازمان لیگ در خصوص کناره گیری تیم بیمه کوثر هم اذعان داشت: تیم بیمه کوثر هم چون یک تیم نظامی است از این قائده مستثنی نیست و باید مجوز حضور در لیگ را بگیرد که البته در خصوص تیم بیمه کوثر هم رئیس فدراسیون در حال رایزنی با مسئولان بیمه کوثر هستند و با قول مساعد امیر پیمبری مجوز حضور این تیم هم در لیگ صادر خواهد شد. در ادامه خاطر نشان کرد : فدراسیون جودو و سازمان لیگ همیشه با نیروهای مسلح تعامل خوبی داشتند. جودو یکی از رشته های ورزشی مهم در بین نظامیان است و در مراکز نظامی جودو آموزش داده میشود و تیمهای نیروهای مسلح هم همیشه در رقاتهای لیگ حضوری پرقدرت داشتند. امیدوارم با تعامل بیشتر و قول مساعدی که امیر پیمبری به ریاست محترم فدراسیون جودو داده اند این مشکل هم حل شود و تیمهای نظامی هم مثل قبل حضوری پرقدرت در لیگ داشته باشند.