اخبار

1398-09-09 10:44
مدنی: کسانی که به فکر توسعه و گسترش جودو هستند؛ از واگذاری خانه کشتی خوشحالند

مشاور ارشد رئیس فدراسیون جودو گفت:تمامی کسانی که به توسعه و گسترش جودو فکر می کنند، از اینکه خانه شماره دو کشتی به فدراسیون جودو واگذار شده است، خوشحالند. 

رضا مدنی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو گفت: ما به یک مرکز قوی که بتواند نقطه عطفی برای رشته المپیکی جودو باشد و روی آن تمرکز کنیم احتیج داشتیم، به طور قطع فدراسیون فعلی جودو در مقایسه با فدراسیون 20 سال قبل از نظر تعداد جودوکاران و ساختار سازمانی ، بسیار تفاوت کرده و نیاز دارد جایی را در اختیار داشته باشد که پاسخگوی این تشکیلات باشد.

وی در ادامه افزود: ما بسیار از شنیدن خبر واگذاری خانه شماره دو کشتی به فدراسیون جودو خوشحال شدیم ، نه تنها من بلکه تمامی کسانی که دوستدار این رشته المپیکی و به فکر توسعه و گسترش این رشته المپیکی هستند از شنیدن این خبر خوشحال شدند ، جا دارد از آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو به خاطر پیگیری هایش برای داشتن خانه جودو تشکر و قدردانی کنیم.

مشاور ارشد رئیس فدراسیون جودو اظهار داشت: سالن قبلی که در اختیار تیم های ملی جودو قرار گرفته بود، حتی یک پنجره هم رو به بیرون نداشت ، خانه شماره دو کشتی می تواند سالن مناسبی برای تمرین های تیم های ملی ، برگزاری مسابقات، دوره آموزشی و ... شود و از همه مهمتر باید سکوی پرتابی باشد به سمت تشکیل یک انستیتو یا یک مرکز علمی - آکدمیک برای جودو ، که این رشته را در ایران به سمت پیشرفت و دانشی به روز گام بردارد.    

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی