گفت و گو و تحلیل

1398-09-04 12:55
زارعیان: واگذاری خانه شماره دو کشتی به فدراسیون جودو، دلگرمی خوبی برای تیمهای ملی بود

سرمربی تیم ملی جودو بزرگسالان، واگذاری خانه شماره دو کشتی به فدراسیون جودو را اقدامی دلگرم کننده از سوی وزارت ورزش و جوانان خواند و اعلام کرد: بعد از سالن شهید افراسیابی ، این مکان می تواند سالن مناسبی برای تمرینات تیم های ملی باشد.

مجید زارعیان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو خاطرنشان کرد: با توجه به محرومیت فدراسیون جودو ایران از سوی فدراسیون جهانی ، ایجاد انگیزه در بین جودوکاران از مهمترین وظایف ما است تا ورزشکاران از تمریناتشان در این رشته المپیکی دلسرد نشوند، واگذاری خانه شماره دو کشتی یکی از اتفاقات قابل توجه از سوی وزارت ورزش و جوانان بود که روح تازه ای به جودوی ایران بخشید.

وی تصریح کرد: بعد از اینکه سال گذشته ، سالن افراسیابی از دسترس فدراسیون جودو خارج شد، تیم های ملی خانه ثابت و مناسبی برای تمرین نداشتند ، خانه شماره دو کشتی محل مناسبی برای تمرینات جودوکاران است تا با روحیه ای مضاعف به سمت فردایی بهتر گام بردارند.

سرمربی تیم ملی بزرگسالان گفت: من از مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به خاطر اینکه باعث شد تا خانه شماره دو کشتی در اختیار فدراسیون جودو قرار بگیرد، قدردانی می کنم .

زارعیان در بخش پایانی صحبت هایش درخصوص تعلیق فدراسیون جودو اظهار داشت: امیدوارم با اقدامات فدراسیون جودو، هم سو با وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک ، نتیجه شکایت به دادگاه حکمیت ورزش به سود فدراسیون جودو ایران باشد و ملی پوشان بتوانند بار دیگر روی سکوهای بین المللی قرار بگیرند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی