اخبار

1398-07-20 16:17
سرمربی خراسان رضوی: برای قهرمانی در کشور برنامه ریزی داشتیم

سرمربی تیم خراسان رضوی گفت: ما از ابتدا برای قهرمانی در رقابت های کشوری برنامه ریزی داشتیم و به هدفمان هم رسیدیم.

مهدی وحدتی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو گفت : تیم خراسان رضوی در دوره قبل رقابت های قهرمانی کشور فقط یک مدال کسب کرد و مقام نیاوردیم، برای امسال برنامه ریزی کردیم که ناکامی قبل را جبران کنیم و قهرمان شویم که در نهایت موفق شدیم با سه مدال طلا،یک نقره و یک برنز به هدفمان  دست یابیم و روی سکوی نخست بایستیم.

وی افزود: جودوکاران خراسان شمالی، جدی ترین رقیب ما بودند و چون در تعداد مدال یکی بودیم ، در مبارزات روز آخر، شرایط بسیار سختی داشتیم.در نهایت تیم ما با اختلاف یک مدال برنز قهرمان شد و آنها به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.

سرمربی تیم خراسان رضوی با بیان اینکه از عملکرد تمامی جودوکاران تیمش راضی است، از حضور یک پدیده در خراسان رضوی خبر داد و گفت: جودوکاران نوجوان خراسان رضوی عملکرد بسیار خوبی در مسابقات کشوری داشتند ، من از رئیس هیئت جدید این استان بسیار تشکر می کنم، از زمانی که به این سمت منصوب شدند ما تمریناتمان را آغاز کردیم ، در وزن 90+ کیلوگرم ما یک پدیده داشتیم او تمامی رقیبانش را با ضربه فنی از پیش رو برداشت و طوری کار کرد که خودمان پیش بینی نمی کردیم و به نظر من این نوجوان یک پدیده است.

وحدتی درخصوص سطح سی و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور نوجوانان که به میزبانی استان زنجان برگزار شد، خاطرنشان کرد: سطح مسابقات بسیار بالا بود و همه تیم ها برای قهرمانی آمده بودند، در وزن 50+ کیلوگرم یک جودوکار مرکزی به فینال آمد که ما فکرش را هم نمی کردیم که بتواند بازیکن ما را شکست بدهد، حتی عیسی زایی که نایب قهرمان آسیاست در ماقبل فینال مقابل یکی از رقبایش اذیت شد و این نشان می دهد سطح جودوی کشور بالا آمده است.

سرمربی تیم خراسان رضوی درباره کادر فنی این تیم در رقابت های قهرمانی کشور نوجوانان بیان کرد: محمد گروهی به عنوان سرپرست، حسین ضیایی و محسن رضوی به عنوان مربی در کنار تیم ما بودند . من از ایوب رستمی و رضا غفاری سرمربی و مربی تیم ملی هم تشکر می کنم که زحمات زیادی برای عیسی زایی در اردوهای تیم ملی کشیدند .

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • عید سعید فطر مبارک

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی