اخبار

1398-07-20 11:21
 سرمربی تیم دفاع شخصی زنجان: قهرمانی برای دومین سال پیاپی دلچسب بود

سرمربی تیم دفاع شخصی استان زنجان گفت: در دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور بزرگسالان دفاع شخصی، موفق شدیم برای دومین سال پیاپی به عنوان قهرمانی دست یابیم.

سعید غفاری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو، اظهار داشت: دومین دوره رقابت های قهرمانی کشور دفاع شخصی در رده بزرگسالان به میزبانی بهشهر استان ماندران برگزار شد که تیم استان زنجان توانست برای دومین سال پیاپی روی سکوی قهرمانی بایستد در این پیکارها، ورزشکاران ما موفق شدند به سه مدال طلا، دو نقره و یک برنز دست یابند.

وی صریح کرد: تیم زنجان قرار بود در هفت وزن رقابت های قهرمانی کشور دفاع شخصیف شرکت کند اما روز قبل از مسابقات، برای یکی از ورزشکاران ما مشکلی پیش آمد و نتوانست همراه تیم بیاید ، ما در شش وزن مبارزه کردیم و در همه اوزان توانستیم به مدال برسیم .

محسن جوادی در وزن 67- کیلوگرم، حسین ماهینی در 80- کیلوگرم، مصطفی عروجی در 73- کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، حسین قربانی در 97+ کیلوگرم و علی تقی لو در 88- کیلوگرم ، صاحب نشان نقره شدند و پژمان اکبری هم در 62- کیلوگرم به مدال برنز رسید.

سرمربی تیم دفاع شخصی استان زنجان گفت: سطح مسابقات امسال نسبت به سال گذشته بسیار بالاتر و میزبانی عالی بود، قهرمانان جودو هم در این پیکارها شرکت کرده بودند، اما تیم زنجان برای قهرمانی تلاش کرده بود، ما علاوه بر تمرینات شخصی ورزشکاران ، حدود سه ماه هم در اردو بودیم ، برای کسب نتیجه برنامه ویژه ای داشتیم و خدارا شاکرم که به هدفمان دست یافتیم.

وی درخصوص کادر فنی تیم زنجان بیان کرد: در کنار من رسول نعل بند و علی پرویزی به عنوان مربی حضور داشتند. زنجان در حوزه دفاع شخصی بسیار قدرتمند است و علاقه مندان زیادی به این رشته جذب شده اند، من جا دارد از مجتبی بیگلی رئیس هیئت جودو استان زنجان به خاطر حمایت هایشان تشکر ویژه کنم، همچنین از بهروز احمیراری رئیس کمیته دفاع شخصی فدراسیون سپاسگزارم که زحمات زیادی برای کمیته دفاع شخصی می کشند.

غفاری تیم تهران را مهمترین رقیب خود در رقابت های قهرمانی کشور معرفی کرد و در این باره گفت: تیم ما در این دوره از رقابت ها کار سختی داشت چون تیم های دیگر نسبت به تیم ما شناخت خوبی داشتند. تیم تهران با سه تیم در این پیکارها شرکت کرده بود و رقیب سرسختی برای ما بود، همچنین تیم قم هم با ورزشکاران خوبی شرکت کرده بودند و رقیبی جدی برای تیم زنجان محسوب می شدند. 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی