اخبار

1398-06-25 17:15
دعوت 25 جودوکار به اردوی تیم ملی بانوان

اردوی تیم ملی بانوان در رده سنی نوجوانان و جوانان با حضور 25 جودوکار برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ دومین مرحله از اردوی تیم ملی بانوان در رده سنی نوجوانان و جوانان در چارچوب مسابقات آسیای میانه قزاقستان از فردا سه شنبه 26 شهریور تا دوم مهر ماه به میزبانی سالن جودو مجموعه ورزشی کبگانیان برگزار خواهد شد.

تکتم بیدل به عنوان سرمربی، معصومه جعفری به عنوان مربی، فاطمه برمکی به عنوان کمک مربی در کنار ملی پوشان تیم جوانان هستند.

سحر چغلوند مسئولیت سرمربیگری تیم ملی نوجوانان را بر عهده دارد و آذر کولیوند به عنوان مربی و دنیا آقایی به عنوان کمک مربی، تیم ملی نوجوانان را همراهی می کنند.

اسامی نفرات دعوت شده به اردو به شرح ذیل است:

نوجوانان: 

سارا اسماعیل نژاد از آذربایجان شرقی، پردیس عیدی وندی از اصفهان، ستاره ذوالفقاری از البرز، کیمیا آزموده و فاطمه رجبی از خراسان رضوی، المیرا لطفی پور و ریحانه حاجی از خراسان جنوبی، سایان چگینی،مارال مردانی، مریم پیمانی ، نیکی کریمی، تیمام احمدپور از لرستان ، مرضیه کمائی از هرمزگان

جوانان:

نسرین محمدصالحی از اصفهان، محدثه حسینی، فریبا عاقل و زهرا جامعی از خراسان رضوی، فاطمه فراتی از سمنان ، مبینا مریدی از کرمان، مریم بربط و زهرا خانیان از همدان، صدف بیرانوند، فاطمه کمالی پور، زهرا داوطلب و فاطمه صالحی از لرستان 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی