اخبار

1398-06-10 21:15
سکوی قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر  زیرپای شیرپسران خراسان رضوی

جودوکاران خراسان رضوی موفق شدند روی سکوی نخست  دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر جودو پسران کشور بایستند، تهران نایب قهرمان شد و خراسان شمالی روی سکوی سومی ایستاد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر جودو کشور در گروه پسران که از روز گذشته نهم شهریور ماه به میزبانی سالن امام علی (ع) استان یزد آغاز شده بود و امروز 10 شهریور با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در این دوره از رقابت ها 350 جودوکار از 32 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که تیم خراسان رضوی با کسب سه مدال طلا و دو نقره روی سکوی قهرمانی ایستاد. جودوکاران تهرانی با دو طلا، یک نقره و دو برنز نایب قهرمان شدند و خراسان شمالی با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 4 برنز سکوی سوم را به نام خود ثبت کرد.

در روز نخست اوزان 34- ، 42- ،46-، 50-،55- کیلوگرم به روی تاتامی رفتند و در روز دوم هم اوزان 60-، 66-، 73-،81-، 81+ به مصاف رقبای خود رفتند.

 

اسامی نفرات برتر روز دوم به شرح ذیل است:  

//وزن 60- کیلوگرم 

مقام اول : رضا عوض زاده از کهکلویه و بویراحمد

مقام دوم : عرفان سعادتی از خراسان رضوی

مقام سوم:علی نوروزی از گیلان و ابوالفضل عفتی از خراسان شمالی 

مقام پنجم:کمیل جعفرنژاد از البرز و فرشاد بهادری از تهران 

مقام هفتم : علی نوشی از مازندران و پارسا سعادت از اصفهان

 

//وزن 66- کیلوگرم 

مقام اول :امیرحسین مرادی از خراسان رضوی

مقام دوم :امیرحسین ولی زاده از خراسان شمالی 

مقام سوم: سجاد مستقل چی از یزد و امیرحسین حشمت از تهران 

مقام پنجم: آرمان بهرامی از زنجان و محمدامین حسنی از لرستان 

مقام هفتم :علی نوروزی از فارس و هومن زمانی از اصفهان 

 

//وزن 73- کیلوگرم 

مقام اول : رسام احمدی از گیلان 

مقام دوم : محمدحسین صادقی از تهران

مقام سوم: سهیل اوقاتی از آذربایجان شرقی و امیرحسین نظری از آذربایجان غربی  

مقام پنجم: رامین منصوری از لرستان و ابوالفضل پیمانی از خوزستان 

مقام هفتم :امیرحسین اکبا از بوشهر و محمدامین افروزنیا از کرمان

 

//وزن 81- کیلوگرم 

مقام اول :ابوالفضل صداقتی از خراسان رضوی

مقام دوم :محمدایمان زمانی از توابع تهران

مقام سوم: آریا سلطان پور از آذربایجان غربی و ماهان گل عموزاده از مازندران 

مقام پنجم: نیما عباس زاده از توابع تهران و امیرمحمد مرادی از لرستان

مقام هفتم :نوید حیدریان از آذربایجان شرقی و محمد لطیفی از کردستان

 

//وزن 81+ کیلوگرم 

مقام اول : علی کوچکی از تهران

مقام دوم : محمدمهدی مرادی از توابع تهران

مقام سوم: محمدامین مهنانی از خراسان شمالی و محمدحسام بهرامی از چهارمحال و بختیاری 

مقام پنجم: مهدی بیدل از خراسان رضوی و حسین خسروی از اصفهان 

مقام هفتم : امیرحسین یاحسینی از بوشهر و حسین مریخی از مرکزی 

 

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تسلیت باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی