اخبار استان ها  - استان خوزستان

1398-05-26 09:27

 دبیرهیات جودو و دفاع شخصی خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این هیات اظهار کرد: این مسابقات انتخابی جهت اعزام به المپیاد نونهالان کشوربوده است.

محمد مهر افشار بیان کرد: این پیکارها با حضور بیش از 90 جودوکار نونهال از شهرستان های اهواز، باوی، شوشتر، اندیمشک، دزفول، هفتکل، رامهرمز، آبادان و بندرماهشهر روز پنجشنبه 24مردادماه  در خانه جودو اهواز برگزار شد.

وی گفت: در پایان در وزن 34 کیلوگرم به ترتیب بشیر خلفی(باوی) مقام اول، علیرضا فیاضی(آبادان) مقام دوم و رضا رضایی و محمدطریفی هردو از شهرستان های آبادان و شوشتر در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.

این مقام مسئول ادامه داد: در وزن 38 کیلوگرم صادق صالحی (آبادان)، امیرحسین حسن پور(اندیمشک)، محمدحسین دریس(آبادان) و امیرحسین چریکی(هفتکل)به ترتیب مقام های اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند.

دبیرهیات جودو و دفاع شخصی خوزستان بااشاره به اینکه در وزن 42کیلوگرم محمد مهدی نجفوند(اندیمشک)، ابوالفضل بختیاری(سردشت)، امیررضا راشدی(ماهشهر) و مهدی سمیری(آبادان)عناوین اول تا سوم مشترک را بدست آوردند گفت: در وزن 46کیلوگرم محمدجوادسهرابی(اندیمشک)، ایمان راشدی(هفتکل)، مهدی مطیری و شهرجبی هر دوجودوکار از باوی بر سکوهای قهرمانی تا سوم مشترک ایستادند.

مهرافشار اظهار کرد: در اوزان های 50 و 55 کیلوگرم به ترتیب ابوالفضل بهلول زاده(شوشتر)، حسین نوروزی(اندیمشک)، سید مسعود رشیدی(سردشت) و سجاد سلمانی(باوی)، ابوالفضل قلاوند(اندیمشک)، حسین افضل هوشمند(اهواز)، مرتضی رضایی (شوشتر)، سپهر وفایی(دزفول) مقام های اول تا سوم مشترک هر وزن را به خود  اختصاص دادند.

وی افزود: در اوزان 60 و 65 کیلوگرم نیز سیدمحمود موسوی(شوشتر)، علیرضا زبیدی(اهواز)، علیرضا کرکی و سعید صفری نژاد هر دو از اندیمشک، یاسرسلیمانی(سردشت)، بهنام درویشی(اهواز)، امین سعیدخواه(رامهرمز) و علی رشنو(دزفول) عناوین قهرمانی تا سوم مشترک هر وزن را بدست آوردند.

این مقام مسئول عنوان کرد: در وزن 73کیلوگرم به ترتیب مقام های اول تا سوم مشترک را ابوالفضل پیمانی(دزفول)، مجتبی ولی پور (بندرماهشهر)، ابوالفضل اصلانی(هفتکل) و مهدی خنفری عفراوی(اهواز) از آن خود کردند.

دبیرهیات جودو و دفاع شخصی خوزستان بیان کرد: در اوزان منفی81 و مثبت 81 کیلوگرم به ترتیب مقام های اول تا سوم را امیرمهدی نوراله(شوشتر)، محمدمهدی محمدی(دزفول)، مصطفی ذریعی(باوی)، حمیدرضا حسین نژاد(اندیمشک) و علی روان بر(شوشتر) کسب کردند. همچنین این مسابقات در وزن مثبت 81کیلوگرم مقام سومی نداشته است.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی