اخبار استان ها  - استان خوزستان

1398-05-05 09:52

محمدمهرافشار دبیر هیات جودو،جوجیتسوو دفاع شخصی خوزستان در گفت گو با روابط عمومی این هیات گفت: این مسابقات روز پنجشنبه 3 مردادماه در اهواز با حضور بیش از 50 جودوکار از شهرستان های اهواز . اندیمشک، دزفول،سردشت،آبادان، هفتکل، باوی و بندر امام خمینی (ره) برگزارشد.

 

وی افزود:در این انتخابی در وزن50 کیلوگرم مقام اول صادق عشیری از اندیمشک،مقام دوم علی رکابی از اهواز و مقام سوم مشترک  امین عبودی از باوی و بابک توپال از دزفول از آن خود کردند.

 این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه در وزن 55 کیلوگرم امیررضا کرکی از اندیمشک عنوان قهرمانی را بدست آورد بیان کرد: علیرضا صدری از بندرامام خمینی (ره)، عبدالکریم معیدی از آبادان و رضا راشدی از هفتکل به ترتیب مقام های دوم و سوم مشترک کسب کردند.

 

دبیر هیات جودو،جوجیتسوو دفاع شخصی خوزستان عنوان کرد: در60 کیلوگرم یاسین رحیمی منش از اندیمشک برسکوی اول ایستاد، احمد شاهرخی فر از شوشتر مقام دوم و مهدی اسفندیاری، محمدجواد عارفی  هر دو جودوکار از دزفول مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

مهرافشار گفت: در وزن 66 کیلوگرم امیررضا فردوسی ازاندیمشک، سیدمبین ضرغامی از اهواز، ماهان فرهانی زاده از آبادان و علی ساجدی کیا از شوشتر به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم مشترک قرار گرفتند.

وی برترین های وزن 73 کیلوگرم را فرزاد پاپی از اندیمشک، محمدامین محمدزاده از شوشتر، امیربهادر عیدی پور ازاهوازو مرتضی مطیری از باوی برشمرد و افزود: در وزن 81 کیلوگرم  رضا مختاری از سردشت مقام اول و مهدی بسحاق از اندیمشک مقام دوم را بدست آوردند.

دبیر هیات جودو،جوجیتسوو دفاع شخصی خوزستان اضافه کرد: در وزن منفی90 کیلوگرم نیزعلی پاپی از اندیشمک گردن آویزطلا را به خود اختصاص داد و مقام دوم را علیرضا اگنیوری  از باوی بدست آورد.

مهرافشار در پایان عنوان کرد: مثبت  90 کیلوگرم حسام بابادی و سیدحسین موسوی هردو ورزشکار از شوشتر مقام های اول و دوم را از آن خود کردند. همچنین نفرات برگزیده به اردوی تدارکاتی استان خوزستان دعوت شدند.

 

 

 

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • حلول ماه شعبان مبارک باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی