اخبار

1398-04-26 21:19
مجمع سالیانه فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش برگزار شد

مجمع سالیانه فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش امروز 26 تیر ماه به ریاست عبدالحمید احمدی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو؛ جوجیتسو و کوراش؛ مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش با ریاست عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، کیکاوس سعیدی، نماینده کمیته ملی المپیک ، سید شروین اسبقیان ، مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع ، آرش میراسماعیلی ، محمدرضا عمادی، رئیس و سرپرست نایب رئیسی فدراسیون، مجتبی قدمی و صدیقه کعبی زاده دبیر و سرپرست نایب رئیسی امور بانوان فدراسیون و تمامی اعضای مجمع در سالن همایش فارسی آکادمی ملی المپیک امروز 26 تیر ماه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم آرش میراسماعیلی، از زحمات روسای سابق فدراسیون تشکر کرد و  به گزارشی از عملکرد یک ساله این فدراسیون پرداخت.


رئیس  فدراسیون بار دیگر در مجمع نیز به طرح همگانی کردن جودو اشاره و اعلام کرد که  فدراسبون تلاش می کند تا جمعیت این رشته را تا پایان سال ۱۳۹۸ از ۶۰ هزار نفر به ۲۰۰ هزار نفر برساند.

میراسماعیلی همچنین کسب مدال المپیک برای جودو را یکی از اهداف این فدراسیون دانست.

 

در فاصله استراحت بین مجمع ، آرش میراسماعیلی از رئیس مجمع اجازه خواست تا از سحر چغلوند اولین بانوی طلایی جودوی ایران در رقابت های قهرمانی جهان کارگران و همجنین آزیتا شکاری به خاطر اقدام ارزشمندش هنگام دریافت مدال از مسئول مسابقات، تقدیر شد که چون شکاری در مجمع حضور نداشت؛ هادی کردی رئیس هیئت استان لرستان هدیه او را دریافت کرد.

مجمع سالیانه فدراسیون جودو بعد از بررسی گزارش های خزانه دار فدراسیون، حسابدار مستقل ، تصویب آیین نامه های فدراسیون به پایان رسید.

.سپس بعد از خارج شدن رئیس مجمع، رئیس فدراسیون جودو برای ساعتی دیگر با روسای هیئت ها و کمیته ها و دیگر خانواده جودو نشست و با آنها به گفتگو پرداخت و از مسائل و مشکلات آنها با خبر شد

انتهای پیام

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام محمد باقر(ع): دعاي انسان پشت سر برادر ديني اش ، نزديكترين و سريعترين دعا به اجابت است

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی