اخبار

1398-03-19 17:29
اولین نشست هماهنگی اجرای طرح ملی جودو برای همه

 نشست هماهنگی اجرای "طرح ملی جودو برای همه" امروز 19 خرداد ماه  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، اولین نشست هماهنگی جهت اجرای طرح ملی"جودو برای همه" ، با حضور سردار میرجلیلی، مسئول تربیت بدنی بسیج کشور، علی خسروی نماینده تام الاختیار سازمان ورزش شهرداری استان تهران ، باقري مسئول انجمن جودو بسيج ، مجتبی قدمی، صدیقه کعبی زاده،  دبیر و سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش ، جلال کرمی و سلیمی روسای کمیته های استعدادیابی و امور اقتصادی، مریم بهاروندی مدیر فنی تیم های ملی بانوان و به ریاست آرش میراسماعیلی ، امروز 19 خرداد ماه در دفتر فدراسیون برگزار گردید.

استقبال از اجرای طرح ملی جودو برای همه، اعلام آمادگی برای همکاری همه جانبه برای تحقق این طرح از بارزترین مباحث این نشست بود.

سردار میرجلیلی، در این نشست ضمن تقدیر از تدوین طرح ملی جودو برای همه، اجرای آن را گامی بزرگ در راستای توسعه ورزش و اقزایش توان دفاعي کشور به خصوص در رده سنی نوجوانان و جوانان دانست.

مسئول تربیت بدنی بسیج کشور آمادگی این سازمان را برای هرگونه همکاری ، اعلام کرد.

 در ادامه ، خسروی ، "طرح ملی جودو برای همه" را یک ایده مثبت و موثر جهت توسعه جودوی شهروندی دانست و اعلام کرد شهرداری تهران برای اجرای طرح فدراسیون جودو آماده است.

در راستای جدول زمان بندی طرح ملی جودو برای همه مقرر شد در برنامه دوشنبه با ورزش شهرداری تهران ، حداقل دو بار در ماه به مدت 20 دقیقه به آموزش جودو و دفاع شخصی اختصاص داده شود.

لازم به ذکر است، مراسم افتتاحیه طرح ملی جودو برای همه همزمان با هفته المپیک ، پنجشنبه 6 تیر ماه با مشارکت شهرداری تهران، تربیت بدنی بسیج کشور ، صدا و سیما از سوی فدراسیون در تهران برگزار شود. 

 

 

 

 

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان تسلیت باد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی