گفت و گو و تحلیل

1398-02-14 16:09
دلیر: کار دشواری را در تیم ملی بزرگسالان پیش رو داریم

 

مربی تیم ملی بزرگسالان گفت: برای اینکه بتوانیم تیم ملی جودوی آماده ای را به مجامع بین المللی اعزام کنیم، کارمان بسیار دشوار است و نیاز به حمایت داریم.


خسرو دلیر در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش؛ اظهار کرد: بعد از اینکه مجید زارعیان، با نظر اعضای شورای فنی، سکان هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت، قرار شد که من هم به عنوان کمک در کنار او باشم، از اینکه زارعیان و اعضای شورای فنی به من اعتماد کردند تا در خدمت تیم ملی باشم، تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم موثر واقع شوم.

 

وی اضافه کرد: از تمامی پیشکسوتان و اساتید کاربلد جودو که می توانند برای پیشبرد اهداف به تیم ملی کمک کنند، دعوت می کنم که ما را همراهی کنند تا بتوانیم جودوی ایران را که یک هنر المپیکی است، به جایگاهی که شایسته آن است برسانیم، جودو همیشه نشان داده است که لیاقت حضور در بالاترین جایگاه ها را دارد و حیف است که در رقابت های برون مرزی دست خالی بماند.

 

مربی تیم ملی جودو اذعان داشت: به تمامی اعضای کادر فنی گذشته احترام می گذارم ، آنها هم برای تیم زحمت کشیده اند، ما مسابقات قهرمانی جهان و المپیک را پیش رو داریم، کارمان بسیار دشوار است و باید با توجه به ظرفیتی که در اختیار داریم تیم ملی آماده ای را معرفی کنیم .

 

انتهای پیام

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • عید سعید فطر مبارک

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی