اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1398-02-14 16:01
رئیس هیات جودو شهرستان خبرداد: حضور بیش از 200 جودوکار دررقابتهای نونهالان مشهد


رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش مشهد از پایان رقابتهای جودو نونهالان 22 باشگاه فعال این شهر به مناسبت گرامیداشت مقام معلم خبر داد.


به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش مشهد مقدس، حسن دوشنگی با بیان این خبر گفت: این رقابتهای روزگذشته 13 اردیبهشت ماه به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم، در سالن جودو استاد اصغر دهقان مجموعه ورزشی مرحوم جعفریان گلشهر مشهد برگزار می شود.


وی بااشاره به استقبال خوب تماشاچیان، ورزشکاران و خانواده های آنان از این رقابتها، افزود: 216 جودوکار نونهال از باشگاه های  قدس، طلاب ،امام هادی،جوانان اسلامی، منزل آباد، شهید وحدتی ،اسماعیلی، شهدای مدافع حرم، شهدای فریزی، عدالت ،علیزاده
آکادمی ملی پوشان ،شهرکی ،خالقی ،چمران ،امام رضا،برجی و گروهی  و ... در 11 وزن این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.


رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش مشهد ادامه داد: در پایان این مسابقات ابوالفضل حاتم پور،محمد امین بابادی،امیر عباس رحیمی،رضاشایان نژاد،محمد امین رحمانی،صالح بابادی،امیر محمد زحمتکش،امین جهانبانی،جواد نظام دوست،عرفان سعادتی و امیر حسین مرادی به ترتیب در اوزان 24، 27، 30، 34، 42، 46، 50، 55، 66 و 66+ کیلوگرم به مقام قهرمانی رسیدند.


وی هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد انگیزه در نونهالان مستعد مشهدی در رشته جودو  عنوان و  خاطر نشان کرد:  به نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابتهای حکم، مدال و جوایز ارزنده ای اهداشد.
دوشنگی به برنامه ریزی های خوب هیات جودو، جوجیستو و کوارش مشهد برای برگزاری منظم و هدفمند مسابقات باشگاهی در مناسبهای مختلف اشاره و خاطر نشان کرد: طبق برنامه مسابقات بانوان مشهد نیز با نظم و ساماندهی خوبی در هفته گذشته برگزار شد که با استقبال جودوکاران همراه بود.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی