گفت و گو و تحلیل

1398-01-27 14:38
محجوب : انگیزه زیادی برای کار کردن با خسروی‌نژاد دارم

جواد محجوب ملی‌پوش جودوی کشرومان گفت: به علت مصدومیت رقابت‌های قهرمانی آسیا را از دست دادم اما خودم را برای جمع کردن امتیازات المپیکی آماده می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش؛ محجوب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دلیل غیبتش در تمرینات تیم ملی جودو اظهار داشت: به علت مصدومیت حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا را از دست دادم و چند روز قبل به مشهد برگشتم تا تمریناتم را با هماهنگی پزشکم پیگیری کنم. باید تمرینات تعادلی را انجام دهم و با تلاش بیشتر خودم را آماده بازگشت به تاتامی کنم.

وی افزود: در دوره گذشته قهرمانی آسیا حضور نداشتم و تلاش کردم به رقابت‌های سال ۲۰۱۹ برسم که این امر هم میسر نشد و از حالا تمام تمرکزم روی این موضوع است که از این به بعد خودم را برای کسب امتیازات المپیکی آماده کنم.

ملی‌پوش جودوی ایران در خصوص از دست دادن جایگاهش در رنکینگ جهانی تصریح کرد: سال گذشته با حضور در ۴، ۵ تورنمنت به رنکینگ زیر ۱۰ سنگین وزن جهان رسیدم و مشکلی از این بابت وجود ندارد. به امید خدا اگر پایم یاری کند در سال ۹۸ امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را جمع می‌کنم.

محجوب در واکنش به این سوال که چه نظری درباره حضور مسعود خسروی‌نژاد در کادر فنی تیم ملی جودو دارد، گفت: از این انتخاب خیلی خوشحال هستم، چون خسروی‌نژاد مربی اختصاصی من بوده و حضورش تاثیر مثبتی در روند کار تیم ملی جودو خواهد داشت. شخصا انگیزه زیادی برای کار کردن با این مربی دارم و شرایط ملی‌پوشان هم بسیار بهتر از قبل شده است.

انتهای پیام/

 

 

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی