اخبار

1397-12-11 13:12
سعید مولایی : کیفیت مسابقات سوپر لیگ جودو در سطح مسابقات آسیایی و بین المللی است.

قهرمان کشورمان درباره کیفیت برگزاری نخستین سوپر لیگ جودو  در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما افزود: خدا را شکر که امسال لیگ جودو ارتقا پیدا کرده است و این ارتقا شامل تیم‌ها و جودوکاران هم می‌شود، زیرا پرداختی و مبلغ قرار داد تیم‌ها با ورزشکاران انگیزه‌ها را بالا برده و این موضوع باعث بهتر شدن رقابت‌ها شده است.

وی درباره وضعیت آمادگی اش در مسابقات گفت: آمادگی ام برای لیگ خوب است و حضور حریفان قدرتمند و آماده مسلما بر آمادگی بدنی من نیز تاثیر دارد.

مولایی درباره حضورش در رقابت‌های مختلف بین المللی افزود: بعد از کسب مدال نقره در جاکارتا توانستم در مسابقات مختلف گرند اسلم، گرند پری و چند مسابقه دیگر شرکت کنم و مدال طلا را در مسابقات جهانی به دست بیاورم، اما با وجود داشتن سهمیه المپیک همچنان باید در ۱۰ تا ۱۵ مسابقه مختلف شرکت کنم تا رنکینگم را برای قرار گرفتن در جمع ۸ نفر برتر و حضور در گروه آسان رقابت‌های المپیک ارتقاء دهم.

وی تاکید کرد: چند وقت پیش هم در مسابقات گرند اسلم پاریس شرکت کردم و به خاطر روبرو نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی مجبور به باخت شدم، اما توانستم رقیب قدرتمند روسی ام را که یک بار از او شکست خورده بودم در این رقابت‌ها با ضربه فنی شکست بدهم و به مدال برنز رقابت‌ها دست پیدا کردم.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • پیامبر اکرم (ص): «هر کس شب قدر را احیا بدارد تا سال بعدی عذاب از او برداشته می‌شود» ....

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی