اخبار استان ها  - استان خراسان رضوی

1397-11-06 13:57

رئیس هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی اعزام تیم 9 نفره جودو استان به رقابتهای قهرمانی بزرگسالان زنجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی، حسین محمودی گفت: چهل و سومین دوره رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور از نهم تا 11 بهمن ماه به میزبانی استان زنجان برگزار می شود.
وی افزود: این مسابقات در بخش انفرادی در 7 وزن و با 500گرم ارفاق و در بخش تیمی نیز در اوزان 66-،73-،81-،90- و +90 کیلوگرم برگزار خواهد شد.
رئیس هیات جودو، جوجیتسو وکوراش خراسان رضوی با اشاره به اعضای تیم اعزامی استان در این رقابتها، ادامه داد: علی بصیری در وزن۶۰- کیلوگرم، آرمین بنداردر وزن ۶۶- کیلوگرم، وحید جدی و محمدرضا جاوید در وزن۷۳- کیلوگرم، امین کامیابی نیا در وزن۸۱- کیلوگرم، حامد باقرنیا در وزن۹۰- کیلوگرم، جلال محجوب و علی پرهیزکاردر وزن ۱۰۰- کیلوگرم و فرزین شاهبازدر وزن100+ کیلوگرم به این رقابتها اعزام می شود.
وی با اشاره به اعزام تیم استان در روز7 بهمن ماه به زنجان، افزود: محمد جواد سرمدی، دبیر هیات استان به عنوان سرپرست و محمد گروهی به عنوان مربی هدایت تیم جودو بزرگسالان خراسان رضوی را در رقابتهای قهرمانی کشور برعهده دارد.
محمودی خاطر نشان کرد: مجتبی توکلی و حمید علیزاده از داوران برجسته و بین المللی خراسان رضوی نیز به عنوان داور جهت رقابتهای قهرمانی جودو بزرگسالان کشور دعوت شده اند.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • اللهم صل علی محمد و آل محمد

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی