اخبار

1397-10-05 11:03
توضیحات خسرویار درباره انتخاب الیاس علی‌اکبری به عنوان بهترین کوراش‌کار سال ۲۰۱۸ جهان

گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، فدراسیون جهانی کوراش در روزهای پایانی سال 2018 میلادی، الیاس علی اکبری را به عنوان بهترین ورزشکار مرد سال 2018 کوراش جهان انتخاب کرد.

علی اکبری در شرایطی موفق به کسب این عنوان شد که در سال 2018 میلادی، در بازی‌های آسیایی اندونزی، مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان و مسابقات گرندپری ازبکستان به مدال طلا دست یافته بود.

کوروش خسرویار، مدیر تیم‌های ملی کوراش و دبیر انجمن کوراش ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص انتخاب الیاس علی‌اکبری به عنوان بهترین ورزشکار جهان در سال 2018 اظهار داشت: فدراسیون جهانی کوراش همه سال و در ماه دسامبر بهترین‌های این رشته را انتخاب و در بخش ورزشکاران دو ورزشکار برتر مردان و زنان این رشته نیز معرفی می‌شوند.

وی تصریح کرد: در سال جاری نیز الیاس علی اکبری به دلیل قهرمانی در بازی‌های آسیایی اندونزی، قهرمانی در فروردین ماه در مسابقات قهرمانی آسیا هندوستان و همچنین قهرمانی در بزرگترین جایزه بزرگ سال کوراش در شهر سبز ازبکستان به عنوان برترین ورزشکار این رشته در سال 2018 معرفی شد. در بخش بانوان نیز یک ورزشکار ازبکستانی به این عنوان دست یافت. علی‌اکبری تنها ورزشکار غیر ازبکی بود که در بازی‌های آسیایی اندونزی و در مجموع 7 وزن بانوان و آقایان به مدال طلا دست یافت.

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی