اخبار استان ها  - استان خراسان شمالی

1397-09-14 10:30

به گزارش روابط عمومی هیات جودو و کوراش خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی انجمن کوراش کشور، کوروش خسرویار اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی كوراش در شهر اورال روسیه در روزهای 17 لغایت 20 آذرماه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه افزود: این مسابقات در 2 وزن آقایان و 1 وزن بانوان به‌صورت مسابقات جایزه بزرگ برگزار می‌شود و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 5 هزار دلار، 3 هزار دلار و 1 هزار دلار اهدا می‌شود.

مدیر تیم‌های ملی کوراش همچنین بیان کرد: تیم ملی کوراش کشور نیز با حضور دو کوراشکار در 2 وزن د این رقابت‌ها حضور خواهد یافت.

خسرویار از حامد رشیدی در وزن 90 کیلوگرم و علی مردانی در وزن 73 کیلوگرم از خراسان شمالی به‌عنوان دو کوراشکار اعزامی به این مسابقات نام برد.

وی ادامه داد: 25 کشور برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند که اگر با ترکیب کامل شرکت کنند حدود 100 کوراشکار در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

مدیر تیم‌های ملی کوراش همچنین زمان اعزام تیم کشور را جمعه صبح 16 آذرماه اعلام کرد.

لازم به ذکر است کوروش خسرویار مدیر تیم‌های ملی کوراش، دبیر انجمن کوراش کشور، دبیر کمیته فنی فدراسیون جهانی کوراش، داور 3 ستاره بین‌المللی کوراش و رئیس هیات جودو و کوراش خراسان شمالی نیز به‌عنوان سرپرست کمیته داوران فدراسیون جهانی کوراش در این مسابقات حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی