اخبار

1397-06-11 17:26
پیام تقدیر رئیس جمهور از نتایج کاروان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا

دکتر حسن روحانی رییس جمهور در پیامی از نتایج کاروان ایران در بازی‌های #آسیایی_جاکارتا تقدیر و تشکر کرد

در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش مقتدرانه همراه با کسب بیشترین مدال و بهترین نتایج تیمی از سوی ورزشکاران عزیز کشورمان در بازی‌های آسیایی «جاکارتا ۲۰۱۸» را به ملت بزرگ ایران، ورزشکاران، مدیران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی کشورمان تبریک می‌گویم و زحمات همه آنان را ارج می‌نهم. بویژه آنکه؛ علیرغم برخی اعمال نظرها در نتایج مسابقات نهایی، حضور و کسب نتایج درخشان قهرمانان عزیزمان در این دوره از بازی‌ها با رعایت منش و اخلاق پهلوانی همراه بود.

 

کسب بیشترین تعداد مدال در تاریخ بازی‌های آسیایی در این دوره و بیست مدال طلای بازی‌ها همراه با کسب بهترین نتایج تیمی در والیبال، بسکتبال، کبدی، و واترپلو و افتخار آفرینی قهرمانان عزیز در تمامی رشته‌های ورزشی و به ویژه کشتی، ووشو، کاراته، تکواندو، دوومیدانی، وزنه برداری، صخره نوردی و تنیس روی میز؛ در شرایطی میسر شد که مسئولان ورزش کشور با انسجام و هماهنگی، کاروانی با رویکرد کیفی به این بازی‌ها اعزام کردند.

 

همچنین لازم می‌دانم به طور ویژه از حضور افتخارآفرین بانوان ورزشکار ایرانی در این رقابت‌ها که ضمن پایبندی به شئونات اسلامی و ملی، با بیشترین تعداد مدال و رکورد شکنی نسبت به بازی‌های گذشته، ضمن اهتزاز پرچم مقدس ایران اسلامی، باور و توان زنان کشورمان در صحنه های مختلف رقابت را به تصویر کشیدند؛ تقدیر نمایم.

 

امیدوارم با اراده و عزم استوار جوانان قدرتمند و غیور ایران عزیز، همچنان شاهد موفقیت‌های بیش از پیش در تمام عرصه‌ها و میادین بین المللی و شادی و نشاط ملت بزرگ ایران باشیم. ان شاء الله

 

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

سخن رئیس فدراسیون

سخن روز

  • امام جعفر صادق(ع): هرکس که در مورد خود، رعایت انصاف نماید، به داورى دیگران پذیرفته شود.

پربازدیدترین اخبار

برنامه های پیش روی داخلی

برنامه های پیش روی خارجی